موضوعات
یزد

انتقاد استاندار از روند اعطای تسهیلات به صنایع

نویسنده:
استاندار یزد در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از روند اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی یزد انتقاد کرد...
1396/05/21
استاندار یزد در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید از روند اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی یزد انتقاد کرد.
به گزارش فارس، در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید که با حضور استاندار، جمعی از مسئولان صنعتی و تجاری استان و مدیران و نمایندگان بانک‌های استان یزد در محل استانداری برگزار شد؛ روند و موانع موجود در راه ارائه تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی و صنعتی استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این جلسه میرمحمدی، استاندار  با انتقاد از روند ارائه تسهیلات به واحدهای صنعتی و تولیدی استان در سال گذشته بر لزوم تسریع در ارائه تسهیلات و کمک‌های مالی به واحدهای صنعتی برای تسهیل در امر تولید و رفع موانع پیشرو این واحدها تأکید کرد و افزود: طبق تصمیمات و ابلاغ‌های صورت‌گرفته توسط مقامات کشوری، تسهیلات باید با سرعت بیشتری ارائه شود تا مشکلاتی که در کارگاه‌ها و بنگاه‌های تولیدی و صنعتی وجود دارد، هرچه زودتر برطرف شود و چرخه تولید و اشتغال استمرار داشته باشد.
وی با بیان اینکه تسریع در اجرای مصوبات چنین کارگروه‌هایی ضروری است، اظهار کرد: چنین جلساتی به‌منظور حل مشکلات اقتصادی و تولید استان و ایجاد شرایطی برای بهبود تولید و اشتغالزایی بیشتر برگزار می‌شود و این مهم دغدغه اصلی مسئولان کشور و استان است.
در این جلسه پس از بررسی و بحث روی مبالغ تسهیلات و واحدهای متقاضی تسهیلات در هر بانک، مصوب شد تا پایان سال جاری،  درمجموع به ۹۷ واحد تولیدی و صنعتی تسهیلات ارائه شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code