موضوعات
یزد

افزایش 3 برابری دستگیری اتباع خارجی غیرمجاز

نویسنده:
فرماندار یزد با اشاره به برنامه‌های ساماندهی اتباع بیگانه، گفت: در یک سال گذشته، میزان دستگیری اتباع خارجی غیرمجاز در استان یزد سه برابر شده است...
1396/05/22
فرماندار یزد با اشاره به برنامه‌های ساماندهی اتباع بیگانه، گفت: در یک سال گذشته، میزان دستگیری اتباع خارجی غیرمجاز در استان یزد سه برابر شده است.
به گزارش ایسنا، «مصطفی سالاری» در جلسه صمیمی با خبرنگاران استان تأکید کرد: اگر شهروندان بومی در 2 مساله عدم واگذاری محل سکونت و عدم به‌کارگیری اتباع غیرمجاز مسئولان استان را در ساماندهی اتباع خارجی همراهی کنند، این مهم به بهترین شکل محقق می‌شود.
فرماندار یزد همچنین با اشاره به نقش رسانه‌ها در ایجاد تحولات سازنده، گفت: جریان‌سازی و حمایت از مسئولان در راستای رفع دغدغه‌های مردم مهم‌ترین رسالت‌ رسانه‌هاست.سالاری با اشاره به نقش رسانه‌ها در جذب بیش از پیش مشارکت عمومی به‌منظور توسعه شهری و روستایی، اظهار کرد: ایجاد تحولات سیاسی، اجتماعی و فرهنگی یکی از مهم‌ترین رسالت‌های خبرنگاران است.
وی با بیان این‌که خبرنگاران در انتخابات‌های دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری و پنجمین دوره شورای اسلامی شهر و روستا به‌خوبی نقش‌آفرینی کردند، افزود: حضور گسترده و پرشور مردم در انتخابات نشان‌دهنده میزان تلاش و تأثیرگذاری رسانه‌ها بر افکار عمومی بوده است.
فرماندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جهانی‌شدن بافت تاریخی یزد گفت: جهانی‌شدن یزد علاوه‌بر ایجاد فرصت برای معرفی بافت‌های تاریخی، فرصت مناسبی برای ترویج ارزش‌های دینی و معنوی مردم دارالعباده بین ملل مختلف است.
سالاری در ادامه ارتقای جایگاه فرمانداری یزد را از اولویت‌های اجرایی این فرمانداری دانست و بیان کرد: عضو شدن فرمانداری یزد در شوراهای مختلف استان نظیر شورای برنامه‌ریزی و شورای فرهنگی از اقدامات انجام‌شده در راستای ارتقای جایگاه فرمانداری یزد است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code