موضوعات
یزد

اشتغال 1300 نفر در منطقه ویژه اقتصادی یزد

نویسنده:
بیش از 1300 نفر در واحدهای صنعتی منطقه ویژه اقتصادی یزد اشتغال دارند...
1396/09/01
بیش از 1300 نفر در واحدهای صنعتی منطقه ویژه اقتصادی یزد اشتغال دارند.
به گزارش ایسنا، مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی یزد در دیدار با تعدادی از فعالان اقتصادی در این منطقه، با بیان این مطلب، گفت: منطقه ویژه اقتصادی یزد در بین مناطق ویژه اقتصادی كشور كه تحت مدیریت سازمان صنایع كوچك قرار دارند، فعال‌ترین و دارای بیشترین واحد صنعتی به بهره‌برداری رسیده است.
«سیدمسعود عظیمی» افزود: نزدیك به 41 واحد صنعتی در این منطقه به بهره‌برداری رسیده كه اشتغالزایی مناسبی برای جوانان به‌وجود آورده است.
وی ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی، به‌لحاظ موقعیت و شرایط خاص گمركی كه بر آن حاكم است، از ویژگی‌های ممتازی نسبت به سایر شهرك‌های صنعتی استان برخوردار است و توجه و نگاه ویژه مسئولان ذی‌ربط را می‌طلبد.
عظیمی تصریح كرد: در سال جاری كه حمایت از صادرات سرلوحه امور قرار گرفته است، كمك به واحدهای صنعتی در صادرات محصولات تولیدی بیش از گذشته ضروری به نظر می رسد.
وی عنوان كرد: ضرورت دارد تا دستگاه‌های متولی كه نمایندگان آنها در منطقه ویژه اقتصادی مستقر هستند، با تدبیر و اندیشه لازم، در مسیر اشتغالزایی و تولید، حامی صنایع باشند.
مدیرعامل شركت شهرك‌های صنعتی یزد با بیان اینكه منطقه ویژه دارای قوانین و مقررات خاصی در ورود و خروج محصول و مواد اولیه است، اظهار كرد: ورود مواد و ترخیص كالا از این منطقه دارای روال اداری خاصی است كه نیاز است با همكاری ادارات مرتبط، رضایت مراجعان و فعالان اقتصادی در منطقه با اقدامات خاصی، جلب شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code