موضوعات
یزد

استقبال از پرداخت غیر حضوری قبض برق در استان

نویسنده:
مدیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از پرداخت 97‌درصد از قبوض برق به شیوه غیر حضوری خبر داد...
1396/03/29
مدیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان یزد از پرداخت  97‌درصد از قبوض برق به شیوه غیر حضوری خبر داد.
به گزارش ایسنا، «محمدعلی غلامحسینی» ایجاد انگیزه در مشترکان و فراهم کردن زیر ساخت‌های لازم را از عوامل رشد 7 درصدی پرداخت غیرحضوری مشترکان برق یزد نسبت به سال گذشته بیان کرد.
وی گفت: سامانه پرداخت الکترونیکی قبوض 1521 به طوری طراحی شده تا هم استانی‌ها در هر ساعت از شبانه روز امکان پرداخت غیرحضوری را داشته باشند.
وی اضافه کرد: ذخیره شماره تلفن همراه برای ارسال پیامک رایگان شناسه قبض و پرداخت به محض صدور قبض جدید و ذخیره‌سازی شماره 16 رقمی کارت بانکی به دلخواه مشترک از مزیت‌های آن به شمار می‌رود.
غلامحسینی به افزایش وصول مطالبات با در اختیار گذاشتن دستگاه  pos بی‌سیم به ماموران اشاره كرد و افزود: تجهیز و نصب pc- pos برای همه مراکز خدمات پیشخوان برای کاهش میزان خطای انسانی و وصول آسان‌تر به همراه درج پیام قدردانی از مشترکان پرداخت کننده قبض به صورت غیرحضوری از اقدامات اخیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول مطالبات بوده است.
وی متذکر شد: به دلیل دریافت کارمزد توسط پست بانک، اطلاع رسانی لازم به مشترکان برای مراجعه به سامانه‌های بانکی به غیر از پست بانک انجام شد.مدیر دفتر نظارت بر فروش انرژی و وصول مطالبات شرکت توزیع نیروی برق استان یادآور شد: در حال حاضر شیوه‌های دیگری به غیر از سامانه 1521 برای پرداخت غیرحضوری نظیر پرداخت از طریق وب سایت شرکت، دستگاه‌های خودپرداز، پایانه های فروشگاهی، تلفن‌بانک و همراه بانک موبایل‌های هوشمند وجود دارد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code