موضوعات
یزد

«قصه ظهر جمعه» ؛ برگزیده جشنواره «سوره ماه»

نویسنده:
نمایش «قصه ظهر جمعه» به کارگردانی حسام افروز، در بیست‌و‌پنجمین جشنواره سراسری سوره ماه از استان یزد خوش درخشید و در بخش‌های مختلف حائز جوایز متعدد شد...
1396/05/22
نمایش «قصه ظهر جمعه» به کارگردانی حسام افروز، در بیست‌و‌پنجمین جشنواره سراسری سوره ماه از استان یزد خوش درخشید و در بخش‌های مختلف حائز جوایز متعدد شد.
به گزارش همشهری، «حسام افروز» در بخش کارگردانی این نمایش، حائز رتبه اول و در بخش طراحی صحنه، تقدیر شد. همچنین «سهیلا عسکری» و «نسیم کاظمی» در بخش‌های طراحی لباس و بازیگری زن به‌ترتیب مورد تقدیر قرار گرفتند.
همچنین «علی جاور» در بخش بازیگری مرد و «محسن احمدی» به‌عنوان طراح پوستر نمایش به‌همراه «اخترالسادات اولیایی» به‌عنوان بازیگر زن، جزو نامزدهای کسب جایزه از سوی داوران بودند.
قصه ظهر جمعه کاری از گروه کریاس است که پیش از این نیز در جشنواره منطقه‌ای سوره ماه در اصفهان حائز عناوین متعدد شده بود.
«حسام افروز»، کارگردان نمایش قصه ظهر جمعه، در گفت‌وگو با همشهری، این موفقیت را به همشهریان هنردوست و هنرپرور جهانشهر یزد که با هنر خود یزد را جهانی کردند، تبریک گفت.
وی با بیان این‌که اتفاقات خوبی در بیست‌وپنجمن جشنواره سراسری سوره تهران برای استان یزد رقم خورد، اظهار امیدواری کرد همه هنرمندان یزدی در تمام صحنه‌های رقابت در کشور و جهان خوش بدرخشند و برای جامعه هنری استان افتخار کسب کنند.
وی از تلاش اعضای گروه در یک سال گذشته، اجرای بیش از ۶۰ اجرای عمومی و حضور در جشنواره منطقه‌ای اصفهان  تا رسیدن به این موفقیت تشکر کرد.
افروز همچنین از دوستانی که تا کسب این موفقیت گروه را همراهی کردند از جمله هنرمند فرهیخته «علی مزیدی» تشکر کرد كه مانند پدر دلسوز، از وقت و هنر خود مایه گذاشت و با انتقال تجربه‌های خود به جوانان گروه یاری رساند.
وی همچنین از همراهی «علی جاور» قدردانی کرد و افزود: این هنرمند نیز در همه لحظات سخت و دشوار، من و گروه را همراهی کرد. «حسین افروز» و «زمان ارکمان» نیز دوستانی هستند که در گروه تلاش بسیار کردند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code