موضوعات
سیستان و بلوچستان

ایرانشهر امن‌تر می‌شود

نویسنده:
جانشین انتظامی ایرانشهر از اجرای طرح‌های انتظامی، دستگیری 59 سارق و کشف 900 کیلو انواع موادمخدر در نیمه اول مرداد ماه سال جاری خبر داد...
1396/05/22
جانشین انتظامی ایرانشهر از اجرای طرح‌های انتظامی، دستگیری 59 سارق و کشف 900 کیلو انواع موادمخدر در نیمه اول مرداد ماه سال جاری خبر داد.
غلامرضا نورا در گفت‌وگو با پایگاه خبری پلیس اظهار کرد: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی و افزایش احساس امنیت در بین شهروندان با تلاش شبانه روزی خود موفق به دستگیری 59 سارق حرفه‌ای در نیمه اول مرداد ماه سال جاری شدند که این متهمان به 30 فقره سرقت اعتراف کردند.
وی افزود: در نیمه اول مرداد ماه سال جاری 6 فقره سرقت مسلحانه توسط پلیس شهرستان کشف شده که در این زمینه 11 سارق مسلح نیز دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
این مقام مسئول با اشاره به کشف 11 قبضه سلاح به همراه مهمات مربوطه افزود: ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر با اشرافیت اطلاعاتی و شگردهای خاص پلیسی در چند عملیات مختلف موفق به کشف 900 کیلوگرم انواع مواد مخدر و دستگیری 7 سوداگر مرگ در نیمه اول مرداد ماه سال جاری شدند.
نورا گفت: با اجرای طرح‌های مختلف پلیسی در نیمه اول مرداد ماه سال جاری در راستای ارتقای نظم و امنیت اجتماعی، ماموران انتظامی شهرستان موفق به کشف بیش از 55 هزار لیتر سوخت قاچاق شدند.
وی ضمن اشاره به کشف کالای قاچاق در راستای جلوگیری از هدر رفت سرمایه‌های ملی، گفت: در نیمه اول مرداد ماه، بیش از 2 میلیارد و 66 میلیون ریال انواع کالای قاچاق کشف و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شده اند.
جانشین انتظامی شهرستان ایرانشهر با بیان اینکه درخصوص آموزش فرهنگ ترافیک طرح‌های مختلفی اجرا شده است، خاطرنشان کرد: در این راستا پلیس راهنمایی ورانندگی این فرماندهی ضمن برخورد با قانون شکنان تعداد 92 دستگاه خودرو و 77 دستگاه موتورسیکلت متخلف را نیز توقیف و روانه پارکینگ کردند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code