موضوعات
شرق تهران

ساختمان جدید برای آبفای شرق تهران

نویسنده:
مدیر دفتر فنی و مجری طرح ساختمان اداری جدید شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران از افتتاح فاز نخست این پروژه تا خرداد سال جاری خبر داد.
1395/02/15
به گزارش روابط عمومی آبفای شرق استان تهران «هاشم زمانیان» با اشاره به افتتاح فاز نخست اجرای طرح ساختمان اداری جدید شرکت آب و فاضلاب شرق تهران اظهار كرد: ساختمان اداری جدید در پی افزایش تعداد انشعاب های آب و آغاز عملیات اجرایی ساخت سامانه فاضلاب و افزایش تنوع و حجم کارها ساخته شده است.
وی ادامه داد: ساختمان‌های موجود فضای موردنیاز را برای انجام امور نداشتند و بر همین اساس قرار شد، ساختمان جدیدی با هدف انسجام‌بخشی به کارکنان از محل اعتبار داخلی شرکت ساخته شود.
مدیر دفتر فنی و مجری طرح ساختمان اداری جدید شرکت آب و فاضلاب شرق استان تهران درباره پیشرفت فیزیکی این طرح گفت: ساختمان اداری جدید در مجموع در زمینی به مساحت 4200مترمربع در 2 فاز ساختمان ستاد و مدیریت ساخته شده است.
زمانیان افزود: فاز ستاد این پروژه به متراژ 3 هزار متر در مرحله اتمام نازک‌کاری و خرید و نصب تأسیسات برقی قرار دارد و فاز مدیریت آن به متراژ 1200متر در مرحله اتمام سفت‌کاری و اجرای نازک‌کاری است.
وی با بیان این‌که پروژه ساختمان اداری جدید آبفای شرق حدود 60 میلیارد ریال هزینه در برداشته است، اظهار کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته فاز نخست این طرح در خرداد و فاز دوم آن در شهریور به بهره‌برداری می‌رسد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code