موضوعات
شرق تهران

تقدیر از جانبازان در پردیس

نویسنده:
به مناسبت روز جانباز و با حضور امام جمعه ،فرماندار و مسئولین شهر، مراسم تقدیر از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس در پردیس برگزار شد.
1396/02/16
به مناسبت روز جانباز و با حضور امام جمعه ،فرماندار و مسئولین شهر، مراسم تقدیر از جانبازان ۸ سال دفاع مقدس در پردیس برگزار شد.  به گزارش مهر، فرماندار، جانبازان را سرمایه‌های انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس دانست و گفت:  در ماه شعبان شاهد ولادت‌های پر برکت شخصیت‌های بزرگ اسلام هستیم که زمینه نجات ما را فراهم کردند و روز جانباز را به رهبر معظم انقلاب و جانبازان دفاع مقدس و انقلاب اسلامی تبریک می‌گوییم.
«مرتضی حیدری» در ادامه با اشاره به انتخابات پیش رو افزود: برای اینکه دشمنان این نظام بار دیگر مایؤس شوند ، با حضور حداکثری در روز ۲۹ اردیبهشت‌ماه در پای صندوق‌ رای حضور خواهیم داشت.
در ادامه  امام جمعه شهر پردیس ضمن تبریک روز جانباز و تقدیر از برگزار کنندگان این مراسم،  گفت:  درود و رحمت خداوند برای تمام جانبازان، ایثارگران و خانواده  انها مداوم خواهد بود، به خصوص خانواده جانبازان که  سالهاست در حال حمایت از آنها هستند.
حجت‌الاسلام «حسین توسلی» افزود:  کار ثواب همسران جانبازان  در پرستاری از  جانبازان، کمتر از ایثار آنها نیست.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code