موضوعات
شرق تهران

آماده‌سازی آبسرد برای میزبانی از مسافران نوروزی

نویسنده:
شهردار آبسرد از آماده‌سازی این شهر برای نوروز خبر داد و گفت: در بخش‌های خدمات شهری، عمرانی، زیباسازی و شهرسازی اقداماتی با هدف رفاه حال مسافران نوروزی انجام شده است.
1394/12/15
«سیدمحمد رفیعی‌طباطبایی» در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اقدامات عمرانی انجام شده در آبسرد برای آماده‌سازی محیط شهری اظهار کرد: رفع دست‌اندازهای موجود و رنگ‌آمیزی سرعت‌گیرها از اقدامات عمرانی است که در دستور کار مدیریت شهری شهر آبسرد قرار گرفت.
وی درباره اقدامات خدمات شهری و تأسیسات در آبسرد اظهار كرد: تعمیر تمثال شهدا و نصب آنها در شهر، تعویض لامپ‌های سوخته در محله ها، تهیه سبدهای سیار و کاشت گل برای استفاده در بلوار امام خمینی (ره)‌، رنگ‌آمیزی جداول، شست‌وشوی سطل‌های زباله و رنگ‌آمیزی گاردریل‌ها از اقدامات انجام شده در این شهر است.
شهردار آبسرد درباره زیباسازی شهر برای ایام نوروز نیز افزود: نصب دیوارهای کاذب تلقی یا فلزی برای پوشاندن دیوارهای مخروبه و اجرای نقاشی دیواری بر روی دیوارهای کاذب با هدف زیباسازی این شهر انجام شده است.
رفیعی‌طباطبایی ادامه داد: همچنین تهیه بروشورهای راهنما ویژه نوروز برای مسافران و هماهنگی با خانواده شهدا برای دید و بازدید نوروزی نیز از اقدامات دیگر در این زمینه بوده است.
شهردار آبسرد درباره دیگر فعالیت‌های انجام شده برای تسهیل و رفاه مسافران نوروزی نیز بیان کرد: تجهیز مدرسه هاشمی‌نژاد برای اسکان، نصب چادرهای هلال‌احمر در بوستان غدیر، تعمیر سرویس‌های عمومی بهداشتی، نصب بنرهای راهنمای مسافر برای دسترسی‌های مهم در شهر و شماره‌های تماس ضروری از اقدامات دیگر در این زمینه بوده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code