موضوعات
شهریار، شهر قدس و ملارد

کارگاه آموزشی مشاوره برای مراجعان طلاق در ملارد

نویسنده:
کارگاه آموزشی شیوه مشاوره برای مراجعان طلاق برای بالا بردن سطح اطلاعات علمی و آموزشی مشاوران خانواده در شهرستان ملارد برگزار شد...
1394/06/18
  • کارگاه آموزشی مشاوره برای مراجعان طلاق در ملارد
کارگاه آموزشی شیوه مشاوره برای مراجعان طلاق برای بالا بردن سطح اطلاعات علمی و آموزشی مشاوران خانواده در شهرستان ملارد برگزار شد.
 به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان ملارد، در این کارگاه آموزشی که با حضور بیش از ۳۰ نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های روانشناسی تشکیل شد مواردی چون ارتقای نگرش مثبت مشاوران نسبت به مشاوره پیشگیری از طلاق، همسویی روش کار مشاورین پیش از طلاق، ساختار مصاحبه با زوج‌ها و رفتار درمانی شناختی (CBCT)، فنون و مداخلات رفتاری و فنون شناختی برای بهبود رابطه و تعامل زوجین مطرح و چندین نمونه مشاوره زوجین برای آشنایی هرچه بیشتر شرکت کنندگان در کلاس اجرا شد.
  •  معرفی سرپرست بخشداری شهریار
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان شهریار در جلسه شورای اداری شهرستان شهریار با حضور فرماندار و اعضای شورای اداری، آئین تودیع و معارفه بخشدار مرکزی شهریار و معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان شهریار انجام شد. «محسن گرجی» به عنوان سرپرست بخشدار مرکزی شهریار به جای «سیدعلی اینانلو» معرفی شد و همچنین «ابوطالب فرنیاپور» به عنوان معاون برنامه ریزی و اداری مالی فرمانداری شهرستان شهریار به جای «کریم تبارکی» معرفی شد. همچنین از خدمات عباس شوندی در دوران تصدی شهرداری صباشهر تقدیر و کرم زاده به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی شد.

  • توقف فعالیت تمام واحدهای شن و ماسه و آسفالت قدس
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان قدس از توقف فعالیت تمام معادن شن و ماسه و واحدهای تولید آسفالت در این شهرستان خبر داد.
به گزارش سایت اطلاع‌رسانی اداره‌کل حفاظت محیط زیست استان تهران «شیدا اکار» اضافه کرد: با توجه به افزایش گرد و غبار و شرایط نامساعد جوی و بروز آلودگی هوا و همچنین براساس مصوبه کمیته مواقع اضطرار آلودگی هوای استان تهران، فعالیت تمام واحدهای شن و ماسه و کارخانه‌های آسفالت شهرستان قدس در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه متوقف شد.
وی تصریح کرد: مأموران اجرایی ضمن گشت و پایش در منطقه معادن، نسبت به ابلاغ کتبی مصوبه کمیته مواقع اضطرار به واحدها اقدام کردند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code