موضوعات
شهریار، شهر قدس و ملارد

دولت در طرح مسائل کشور صادقانه با مردم سخن بگوید

نویسنده:
امام جمعه شهر قدس گفت: از مهم‌ترین موضوعاتی که می‌توان آن را از راهکارهای همدلی و هم‌زبانی نامید‌این است که دولت باید نسبت به مسائل کشور صادقانه و شفاف با مردم برخورد کند...
1394/10/07
امام جمعه شهر قدس گفت: از مهم‌ترین موضوعاتی که می‌توان آن را از راهکارهای همدلی و هم‌زبانی نامید‌این است که دولت باید نسبت به مسائل کشور صادقانه و شفاف با مردم برخورد کند.
حجت الاسلام «سیدابوالقاسم میر احمدی» بیان کرد: نماز بسیار اهمیت دارد و‌این بدین معناست که هر فردی برای مردم زحمت بکشد و برای ائمه (ع) عزاداری کند و واجباتش را انجام ندهد، ضرر خواهد کرد و‌این یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که همه باید رعایت کنیم و از خدا بترسیم و از محرمات دوری کنیم و واجبات را انجام دهیم.
امام جمعه شهر قدس در ادامه گفت: هم‌زبانی و همدلی ملت و دولت جمله بسیار زیبا و شیرینی است که‌امروز بیشتر‌این را احساس می‌کنیم، چراکه‌امروز در آستانه انتخابات قرار داریم و به طور حتم مردم مانند همیشه با حضور خود شعار سال را محقق خواهند کرد.
وی افزود: از مهم‌ترین موضوعاتی که می‌توان آن را از راهکارهای همدلی و هم‌زبانی نامید‌این است که دولت باید نسبت به مسائل کشور صادقانه و شفاف با مردم برخورد و همه مسائل را بازگو کند.
میراحمدی بیان کرد:‌امروز همه می‌دانند که مساله تورم همه‌گیر شده است و مردم‌ایستاده‌اند، چراکه می‌بینند که دولت صادقانه مشکلات را در میان گذاشت و همه موضوعات را به وضوح برای آحاد جامعه عنوان کرد  و‌این بسیار ارزنده است.
امام جمعه شهر قدس افزود:‌امروز همه مردم واقعیت را می‌دانند که چه مشکلاتی بر سر راه دولت است، چراکه هستند کشورهایی که برای راضی کردن اربابان مستکبرشان مشکلاتی را برای ما به وجود آورده‌اند و در خصوص مباحث نفت و قیمت آن تنها در جهت منافع کشورهای استکباری گام برمی‌دارند.
میراحمدی تصریح کرد: ملت‌ایران‌این بار هم نشان خواهند داد که دشمن هرچه هجمه بیشتر کند، محکم‌تر خواهیم‌ایستاد و مشت محکمی‌در روز انتخابات بر دهان دشمن خواهیم زد . در گذشته شاهد بودیم که بالای 70 درصد در انتخابات شرکت کرده‌اند و در انتخابات پیش رو نیز با حضور هرچه بیشتر مردم تمام نقشه‌های استکبار را مانند گذشته نقش بر آب خواهیم کرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code