موضوعات
شهریار، شهر قدس و ملارد

توسعه بیمارستان شهریار

نویسنده:
طرح توسعه بیمارستان313 تختخوابی امام خمینی(ره) به عنوان دانشگاه علوم پزشکی در دستور کار قرار دارد...
1396/05/25
طرح توسعه بیمارستان313 تختخوابی امام خمینی(ره) به عنوان دانشگاه علوم پزشکی در دستور کار قرار دارد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهریار، فرماندار به  همراه اعضای شورای تامین با حضور در بیمارستان 313 تختخوابی امام خمینی(ره) شهریار  از نزدیک با روند پیشرفت احداث این بیمارستان آشنا شد.
در این دیدار، رئیس هیات مدیره  این بیمارستان در دست احداث با بیان  گزارشی از روند کار و موانع موجود، برنامه های آتی خود را ارائه کرد.
در ادامه  فرماندار شهریار، سعید ناجی  با  تشکر از اعضای شورای تامین و هیات مدیره بیمارستان امام خمینی(ره)، اطلاع رسانی مناسب و جلب مشارکت های مردمی در ادامه احداث این بیمارستان گفت: طرح توسعه بیمارستان به‌عنوان دانشگاه علوم پزشکی در برنامه و دستور کار قرار دارد.

دستگیری سارقان خودرو در شهریار
3 سارق سابقه دار محتویات خودرو با 13فقره سرقت  در شهریار دستگیر شدند.
به گزارش پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی شهریارگفت: ماموران کلانتری در محورهای اصلی منطقه موفق به شناسایی سارقان در حین بازکردن در خودرو سواری شدند.
سرهنگ فریدون مکرمی اصل  افزود: سارقان که قصد متواری شدن از محل را داشتند در یک غافلگیری هر 3نفر دستگیر و جهت بازجویی به پایگاه آگاهی منتقل شدند.
این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان در بازجویی ها به 13فقره سرقت محتویات داخل خودرو در شهریار اعتراف کردند، و  پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شدند.
مکرمی اصل با توصیه های پیشگیرانه انتظامی، از شهروندان خواست با نصب دزدگیر و قفل مرکزی، استفاده از پارکینگ‌های عمومی و اختصاصی و رها نکردن وسیله نقلیه در معابر عمومی زمینه ارتکاب جرم را از سارقان بگیرند و در صورت مشاهده موارد مشکوک، موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیس 110 اعلام کنند تا در اسرع وقت اقدام لازم انجام  شود.

ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code