موضوعات
شهریار، شهر قدس و ملارد

تلاش برای حل مشکلات نصیرآباد باغستان

نویسنده:
جلسه‌ای برای حل مشکلات نصیرآباد باغستان برگزار شد.
1395/10/12
 به گزارش همشهری، با هدف طرح مشکلات محله نصیر آباد باغستان، جلسه ای با حضور فرماندار شهریار ، معاونین عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری ، بخشدار مرکزی شهریار، شهردار و اعضای شورای شهر باغستان، در مسجد محمد رسول الله نصیرآباد برگزار شد. در این جلسه، شهردار باغستان با ملی دانستن پروژه کمربندی امام حسین(ع) گفت: حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیران عالی استان و شهرستان نشانه اهمیت این پروژه است.
محمد میرزمانی با بیان اینکه اجرای پروژه تقاطع غیر همسطح سه راه شهریار در محدوده مناطق 18 و 21 تهران و باغستان واقع شده از آمادگی مدیریت شهر باغستان به منظور تحویل و احداث پروژه خبر داد.
 این مسئول در ادامه با بیان اینکه زیرسازی و آسفالت جاده دهشاد به نصیرآباد خیلی سریع  انجام گرفت، از احداث خط جنوبی این پروژه خبر داد. میرزمانی اظهار کرد: سهم بودجه کاهش بافت فرسوده نصیرآباد در ابتدا برای 50 هکتار بود که با تلاش و اقدامات صورت‌گرفته، این میزان به 90 هکتار افزایش یافت و بهسازی آرامستان نصیر آباد تا پایان سال انجام خواهد شد.
شهردار با بیان اینکه احداث 4 زمین ورزشی در نصیرآباد در حال اجراست ، از افزایش سرانه سرانه ورزشی با احداث 13 زمین چمن مصنوعی در تمام محلات باغستان خبرداد.
وی در ادامه نقد دلسوزانه شهروندان را زمینه ساز پیشرفت و سازندگی شهرو راهگشای مسئولین در خدمتگزاری دانست.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code