موضوعات
شهریار، شهر قدس و ملارد

بررسی مشکلات تولید در شهر قدس

نویسنده:
مشخص نبودن حریم شهر قدس از موانع مهم پیش‌روی صنعتگران است.
1396/06/25
فرماندار شهر قدس به تسنیم  گفت: صادر نشدن پروانه بهره‌برداری و مشخص نبودن حریم شهر مشکلات بسیار زیادی را برای فعالیت صنعتگران این شهربه وجود آورده است.  
سید مهدی محمدی افزود: شهر قدس دارای سه شهرک صنعتی است که بیش از 40 هزار نفر در این منطقه مشغول به کار هستند، که در واقع نشان دهنده ظرفیت‌های بالا این شهرستان در بخش تولید و اشتغال است. فرماندار با اشاره به وضعیت شهرک‌های صنعتی دراین  شهر تصریح کرد: درشهرک صنعتی زاگرس و گلبرگ به‌تنهایی دارای 900 واحد صنعتی و 30 هزار نیروی کار، و  شهرک صنعتی قدس با دارا بودن 10 هزار نیروی اشتغال و شهرک صنعتی کفش با دارا بودن 10 واحد صنعتی بیش از یک هزار و 500 نفر در آن مشغول به کار هستند.
محمدی عنوان کرد: شهر قدس این ظرفیت را دارد که تنگناها و چالش‌های پیش‌روی اقتصاد کشور به‌عنوان بازوان اجرایی استان تهران سیاست‌های دولت و اداره صنعت معدن و تجارت را در منطقه اجرایی کند.
وی با اشاره به مشکلات این شهر خاطرنشان کرد: صادر نشدن پروانه بهره‌برداری و مشخص نبودن حریم شهرستان مشکلات بسیار زیادی را برای فعالیت صنعتگران این شهرستان به وجود آورده که متأسفانه این موضوع مانع مهمی در مسیر رونق و رفع موانع تولید است.
جلسه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور محمدرضا مس‌فروش مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان تهران و هیئت همراه، فرماندار شهر قدس، معاونان فرماندار، رئیس اداره صنعت معدن و تجارت شهرستان، رئیس اتاق اصناف شهرستان قدس و صنعتگران  درفرمانداری شهر قدس برگزار شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code