موضوعات
شهریار، شهر قدس و ملارد

بازسازی گلزار شهدا در شهر قدس

نویسنده:
فرماندار شهر قدس بر لزوم تسریع مرمت و بازسازی گلزار شهدای این شهر تأکید کرد.
1396/07/05
ه گزارش فارس، فرماندار شهر قدس گفت: یکی از مهم‌ترین اقداماتی که باید در شهر قدس انجام شود، مرمت و بازسازی گلزار شهداست که باید سریع‌تر عملیاتی شود.
سیدمهدی محمدی با اشاره به اینکه مرمت گلزار شهدای این شهر باید مدت‌ها قبل انجام می‌شد،‌ افزود: متأسفانه برخی کم‌کاری‌ها سبب شد این پروژه به تعویق بیفتد، اما با تمهیدات اندیشیده‌شده مرمت گلزار شهدا در دستور کار ویژه قرار گرفته است.
فرماندار تأکید کرد: رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس بدون هیچ چشم‌داشتی به جبهه‌ها رفتند و جان خود را فدا کردند و امروز تنها نامی نیک از آنها باقی مانده است. باید قدردان جوانمردی‌ها و شجاعت‌های آنان باشیم و آرمان‌های آنان را حفظ کنیم و به نسل بعدی انتقال دهیم.
محمدی گفت: اگر امروز کشور در آرامش و آسایش است، مرهون رشادت‌های رزمندگانی است که در دوران هشت سال دفاع مقدس با جانفشانی و دلاورمردی برای دفاع از کشور به میدان آمدند و با خون سرخشان کشور را بیمه کردند.
وی شهدا را بزرگ‌ترین الگو برای نسل امروز دانست و عنوان کرد: شهدا بزرگ‌ترین الگو برای نسل امروز محسوب می‌شوند و جوانان و نوجوانان امروز می‌توانند با تأسی از این عزیزان راه آنان را ادامه دهند و الگوهای زندگی شهدا را برای خود پیاده کنند. یکی از مهم‌ترین وظایف مسئولان در این راستا نیز دیدار از خانواده شهداست.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code