موضوعات
شهریار، شهر قدس و ملارد

افتتاح پروژه‌های عمرانی در شهرقدس

نویسنده:
معاون فنی عمرانی شهرداری شهر قدس از افتتاح 18 پروژه عمرانی شهرداری در هفته دولت خبر داد...
1396/05/25
معاون فنی عمرانی شهرداری شهر قدس از افتتاح 18 پروژه عمرانی شهرداری در هفته دولت خبر داد.
به گزارش مهر، معاون فنی عمرانی شهرداری با اشاره به آماده بودن پروژه‌ها برای بهره برداری گفت: 18 پروژه مختلف در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.
 غلامحسین حیدری افزود: پروژه‌های بهشت فاطمه، زمین چمن کاووسیه و پروژه مشارکتی اطلس از جمله این پروژه‌ها است. دغدغه شهردار و مدیریت شهری، اجرای پروژه‌هایی است که مورد نیاز بیشتر جامعه است. از حدود 18 ماه پیش تاکنون حدود 4 پروژه بزرگ با کمک اعضای شورای شهر پایه‌ریزی شد که 2 پروژه آن طی 2 ماه پیش به بهره برداری رسید. از دو پروژه باقی مانده، یکی تا هفته آینده و دیگری تا پایان سال مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
معاون فنی عمرانی شهرداری اضافه کرد: پروژه مجتمع تجاری بزرگ قدس با 11 میلیارد تومان سرمایه گذاری و 440 متر مربع زیر بنا و با سهم 40 درصدی شهردار در حال اجرا است.
وی با اشاره به آغاز به کار همسطح سازی دریچه‌های موجود در شهر اظهار داشت: به منظور تردد راحت‌تر در شهر، به دستگاه‌های خدمات رسان برای همسطح سازی دریچه‌ها اخطار داده شده است.
حیدری یادآوری کرد: رفع مشکل روشنایی معابر شهر قدس، بهسازی سالن البرز و مناسب سازی و مرمت سرویس‌های بهداشتی از دیگر اقداماتی بود که دغدغه مردم را در این زمینه‌ها برطرف ‌کرد.
این مسئول افزود: کلنگ زنی و سامان بخشیدن به کانال جانبازان از دیگر اقداماتی است که در هفته دولت انجام خواهد شد. این پروژه به طول 1100 متر تعریف شد و به کانال سی متری شهدا متصل خواهد شد. اجرای این کانال با روش در نظر گرفته شده، یک چهارم کانال‌های متداول هزینه خواهد داشت و مقرون به صرفه است.

 بررسی مسائل زیست محیطی شهر قدس
نشست مشترک رئیس اداره حفاظت محیط زیست و دادستان شهر قدس به منظور پیشبرد مسائل زیست محیطی و برطرف کردن مشکلات شهر برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهر قدس، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرقدس با گرامیداشت هفته محیط زیست گفت: در این جلسه موضوعاتی پیرامون تمکین نکردن برخی از واحدهای متخلف در شهر و راهکار برخورد با آنها با تعامل میان دو ارگان محیط زیست و دادگستری بررسی شد. حمید راحتی افزود: در این راستا دادستان شهرقدس جهت هر گونه برخورد و مقابله قانونی با واحدهای آلاینده و مخرب محیط زیست به منظور پیشبرد مسائل زیست محیطی با تاکید بر در دستور کار قرار دادن دوره ضابطین خاص دادگستری با قید فوریت و ضرورت آن تاکید کرد.  در این جلسه با اعطای لوح تقدیر توسط مدیر کل‌ حفاظت محیط زیست استان تهران، از دادستان شهرقدس به دلیل اختصاص شعبه ویژه بررسی مسائل زیست محیطی در این شهر قدردانی شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code