موضوعات
شهریار، شهر قدس و ملارد

افتتاح نمایشگاه کتاب ‌دفاع‌مقدس در شهرقدس

نویسنده:
نمایشگاه کتاب ‌دفاع‌مقدس در خانه فرهنگ علامه دهخدا شهرقدس افتتاح شد.
1396/07/05
مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری شهر قدس به تسنیم گفت: با آغاز هفته گرامیداشت ‌دفاع‌مقدس و سالروز آغاز جنگ تحمیلی و در راستای گسترش بیشتر فرهنگ کتاب و کتابخوانی تصمیم به برگزاری نمایشگاه کتاب ‌دفاع‌مقدس در خانه فرهنگ علامه دهخدا گرفته شد. رضا حیدری تصریح کرد: با توجه با اینکه حدود 30 سال از پایان جنگ می‌گذرد و نسل امروز از مسائل جبهه و جنگ دور هستند، لذا از مسئولیت‌های ما در این عرصه حفظ پیام‌های آن دوران، و انتقال آن به نسل جدید است.  حیدری با اشاره به ویژه برنامه‌های این روزها افزود: فضاسازی شهری آمیخته با ‌دفاع‌مقدس و محرم، برگزاری نشست‌های بصیرتی با موضوع ‌دفاع‌مقدس در خانه‌های فرهنگ، نقد و بررسی کتاب‌های موجود با محوریت ‌دفاع‌مقدس در مراکز فرهنگی سازمان فرهنگی و ورزشی و همکاری در برپایی نمایش رزمی فرهنگی از خاک تا افلاک ، بخشی از برنامه‌های سازمان فرهنگی شهرداری در این زمینه است.
وی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به کتاب‌های ‌دفاع‌مقدس می‌توانند از نمایشگاه کتاب هفته ‌دفاع‌مقدس بازدید و کتاب‌های خود را با تخفیف تهیه کنند.

جلسه شهردارشهراندیشه با کارکنان شهرداری
جلسه شهردار شهر اندیشه با کارکنان شهرداری با حضور صادق جعفری رئیس شورای اسلامی ، علی سراغی نایب رئیس شورا و علی بدلی دیگر عضو شورای اسلامی در فرهنگسرای امام علی (ع)، برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری اندیشه، شهردار گفت: تلاش مضاعف و روحیه جهادی باید در دستور کار کارکنان شهرداری قرار بگیرد.
 بهروز کاویانی افزود: خداوند را سپاسگزارم که بار دیگر درخدمت مردم ولایتمدار و فهیم شهر اندیشه هستم ، و امیدوارم بتوانم خدمات شایسته ای ارائه کنم.
وی خاطر نشان کرد: از کارکنان شهرداری، کار و تلاش شبانه روزی را خواستارم، چراکه همه موظفیم تکریم و احترام به ارباب رجوع را سرلوحه کار قرار داده و مفید و کارگشا عمل کنیم.
وی با تشکر از تلاش‌های شورای شهر سابق، به وجود کارهای نیمه تمام در سطح شهر اشاره وبیان کرد: از اولویت‌های  تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است، و باید قبل از پایان سال جاری آنها را به اتمام رسانده و در اختیار شهروندان اندیشه قرار دهیم.
بهروز کاویانی تأکید کرد: کار ما جهادی و شبانه روزی است و در سایه این روحیه و تلاش جهادی، شهر 120 هزار نفری اندیشه را به جایگاه واقعی خود خواهیم رساند.
در ادامه رئیس شورای اسلامی شهر اندیشه، صادق جعفری، با آرزوی موفقیت برای شهردار، پرسنل شهرداری و همچنین شهروندان اندیشه، آمادگی شورای شهر را برای همکاری با شهرداری و پشتیبانی از زحمات کارکنان شهرداری، اعلام کرد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code