موضوعات
سمنان

۳ تصادف در سمنان با 5 کشته

نویسنده:
رئیس پلیس راه سمنان با اشاره به وقوع 3 سانحه شدید رانندگی در شاهرود و فوت 5 نفر گفت: واژگونی اتوبوس منجر به جان باختن3 نفر و مصدومیت شدید 7 نفر شد...
1396/05/29
 رئیس پلیس راه سمنان با اشاره به وقوع 3 سانحه شدید رانندگی در شاهرود و فوت 5 نفر گفت: واژگونی اتوبوس منجر به جان باختن3 نفر و مصدومیت شدید 7 نفر شد.
سرهنگ«حسن خسروجردی» در گفت و گو با مهر، ضمن اشاره به وقوع حادثه واژگونی اتوبوس مسافربری تایباد- تهران در کمربندی شاهرود و حدفاصل کیلومتر 5 تا 6 محور شاهرود-دامغان که به جان باختن 3 نفر انجامید، تأکید کرد: این حادثه ۳۵زخمی داشت که ۲۸ نفر سرپایی مداوا و 7 نفر به دلیل شدت جراحات در بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود بستری هستند.
وی با بیان این‌که این حادثه به علت بی‌توجهی راننده به جلو رخ داد که مرگ راننده و شاگرد او را رقم زد، افزود: این واژگونی 2 نفر را نیز از ناحیه پا به شدت مصدوم کرد که یک نفر در بیمارستان درگذشت و تعداد فوتی‌های این حادثه به 3 نفر برسد.
رئیس پلیس راه استان سمنان همچنین از حادثه‌ای دیگر و برخورد یک دستگاه پیکان با درخت و تیر چراغ برق در محور شاهرود-بسطام و جان باختن یک نفر خبر داد و عنوان کرد: شدت این حادثه به حدی بود که خودرو به دو نیم تقسیم شد و متاسفانه راننده در دم جان باخت.
خسروجردی همچنین با اشاره به حادثه سوم در ساعت ۱:۴۰ بامداد جمعه و از برخورد خودرو سوناتا با عابر پیاده درپلیس راه شهید نوری این شهر نیز خبر داد و گفت: این حادثه منجر به مرگ عابر که از اتباع خارجی بود، شد.
وی گفت: بیشترین عامل بی‌توجهی به جلو و واژگونی خواب آلودگی است که با توجه به رانندگی‌های طولانی، در ساعات بامداد بدیهی محسوب می‌شود اما رانندگان متاسفانه به این موضوع توجهی ندارند.
رئیس پلیس راه استان سمنان با تأکید بر این‌که استراحت کافی پس از رانندگی‌های طولانی می‌تواند از بروز چنین حوادثی جلوگیری کند، افزود: جزئیات وقوع حادثه واژگونی اتوبوس در شاهرود در دست بررسی است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code