موضوعات
سمنان

ساخت پاسگاه پلیس‌راه در جاده میامی - سبز‌وار

نویسنده:
سرپرست واحد فنی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان از آغاز عملیات اجرای ساختمان پاسگاه پلیس راه محور میامی- سبزوار خبر داد...
1396/06/15
سرپرست واحد فنی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان سمنان از آغاز عملیات اجرای ساختمان پاسگاه پلیس راه محور میامی- سبزوار خبر داد.
به گزارش ایسنا، محسن لشکری با اعلام این خبر افزود: با وجود تردد خودروهای سبک و سنگین، ویژگی‌ها و اهمیت محور میامی سبزوار در بین محورهای مواصلاتی استان احداث پاسگاه پلیس راه امری کاملا ضروری بود.
وی با اشاره به آمار تصادفات در محور میامی – سبزوار تصریح کرد: به دلیل یکنواختی و کویری بودن محورهای مواصلاتی استان و راه‌های ارتباطی این منطقه، اداره کل حمل ونقل و پایانه‌های استان سمنان با جدیت تمام موضوع احداث پاسگاه پلیس راه را در این محور پیگیری و عملیات اجرایی آن آغاز شد.
سرپرست واحد فنی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان با اشاره به این که سازه این ساختمان ازنوع پیش ساخته بوده و برای اولین‌بار در استان اجرا می‌شود، تصریح کرد: این پاسگاه با زیربنایی درحدود 600 متر مربع در زمینی به مساحت5000 مترمربع درحاشیه کیلومتر 132 محور شاهرود- میامی- سبزوار، مجاور روستای عباس آباد ازمحل اعتبارات سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای احداث خواهد شد.
وی در ادامه افزود: در تلاشیم تا پایان سال‌جاری بهره‌برداری از این پاسگاه به منظور خدمات رسانی بهتر به مسافران و کاربران این محور آغاز شود.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code