موضوعات
سمنان

حمایت از دانش‌آموزان مددجوی سمنان

نویسنده:
معاون حمایت وسلامت خانواده کمیته امداد سمنان از اختصاص تسهیلات حمایتی برای دانش‌آموزان مددجوی استان خبر داد. علی عرب به همشهری گفت: طی سال تحصیلی گذشته 608 میلیون ریال برای تامین هزینه‌های تحصیل دانش آموزان و 5 میلیارد ریال برای تامین هزینه‌های تحصیلی دانشجویان تحت حمایت پرداخت شده است...
1396/05/16
 معاون حمایت وسلامت خانواده کمیته امداد سمنان از اختصاص تسهیلات حمایتی برای دانش‌آموزان مددجوی استان خبر داد.
علی عرب به همشهری گفت: طی سال تحصیلی گذشته 608 میلیون ریال برای تامین هزینه‌های تحصیل دانش آموزان و 5 میلیارد ریال برای تامین هزینه‌های تحصیلی دانشجویان تحت حمایت پرداخت شده است.
وی تعداد دانش آموزان بهره مند ازخدمات کمیته امداد را 2 هزار و 228 نفر اعلام کرد و افزود: هزار و 159 دانش آموزدرمقطع ابتدایی - 639 نفر درمقطع متوسطه اول و 430 نفر درمقطع متوسطه دوم مشغول به تحصیل هستند که 64 درصد دانش آموزان درمناطق شهری و 36 درصد دانش آموزان درمناطق روستایی هستند که کمک به دانش آموزان مستعد و نیازمند باعث افزایش روحیه خودباوری و اعتماد در آنها می‌شود.
معاون حمایت وسلامت خانوده کمیته امداد استان با تأکید براینکه این نهاد پیش ازورود دانش آموزان به دانشگاه‌ها آنان را برای ورود به رشته‌های دارای بازارکارتشویق و راهنمایی می‌کنند اظهارکرد: طی سال‌های تحصیلی 96-95 برای تامین هزینه‌های تحصیلی دانشجویان 5 میلیارد ریال پرداخت شده است و درحال حاضر 638 دانشجو از خدمات تحصیلی وفرهنگی این نهاد بهره مند هستند.
وی اعلام کرد: شهروندان استان سمنان می‌توانند این نهاد را در تامین کمک هزینه تحصیلی نیازمندان یاری کنند تا هیچ فرد محرومی از تحصیل رایگان باز نماند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code