موضوعات
سمنان

جاده‌های فرسوده آرادان

نویسنده:
30 درصد جاده‌های شهرستان آرادان از توابع استان سمنان غیرقابل تردد است...
1396/07/16
 30 درصد جاده‌های شهرستان آرادان از توابع استان سمنان غیرقابل تردد است.
فرماندار آرادان با بیان این مطلب به باشگاه خبرنگاران گفت: از 20 روستای آرادان فقط راه ارتباطی 10 روستای این شهرستان آسفالت است که باید در کمترین زمان ممکن برای رفع این مشکل اقدام کرد.
سعید افشارنادری افزود: براساس برآوردهای اولیه برای رفع این نقیصه بیش از 30 میلیارد تومان اعتبار نیازاست.
وی اضافه کرد: بیش از 500 کیلومتر از راه‌های دسترسی در شهرستان آردان نیاز به بازسازی دارد و یکی از علت‌های اساسی مهاجرت از مناطق روستایی به شهری نبود امکانات زیرساختی است.
فرماندار آرادان با تأکید بر برطرف شدن مشکلات راه‌های کوهستانی این شهرستان با هدف توسعه صنعت گردشگری، خاطرنشان کرد: راه‌های ارتباطی یکی از علت‌های افزایش اشتغال و رونق کسب و کار در مناطق روستایی است.
افشارنادری ادامه داد: در دولت گذشته بیش از 100 کیلومتر از راه‌های دسترسی مناطق روستایی و شهری آرادان آسفالت شد و در چهار سال آینده هم با تخصیص به موقع اعتبار بازسازی بیش از 200 کیلومتر دیگر در دستور کار قرار دارد.
فرماندار آرادان تصریح کرد: روستای‌های رامه بالا و رامه پایین پایین این شهرستان با وجود ظرفیت‌های قابل توجه گردشگری و با بیش از 300 نفر خانوار از راه‌های دسترسی امن محروم است و باید مسئولان دستگاه‌های اجرایی مربوط برای آسفالت جاده‌های این مناطق اقدام کنند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code