موضوعات
سمنان

تدوین بانک اطلاعاتی مهاجران

نویسنده:
مهاجران مقیم گرمسار سامان‌دهی می‌شوند...
1396/05/21
مهاجران مقیم گرمسار سامان‌دهی می‌شوند.
فرماندار گرمسار با اعلام این خبر گفت: تدوین بانک اطلاعاتی مهاجران مقیم گرمسار در دستور کار قرار گیرد.
به گزارش تسنیم، داریوش طاهری با تأکید بر لزوم اجرای فعالیت‌های فرهنگی برای پیشگیری از اعتیاد در قشر جوانان و نوجوانان خاطرنشان کرد: اغلب فروشندگان مواد مخدر از افراد مهاجر به این شهرستان هستند که باید با ساماندهی مهاجران بخش عمده‌ای از این معضل را می‌توان کاهش داد.
فرماندار گرمسار با بیان این‌که مهاجرات در یک شهرستان هم می‌تواند زمینه‌ساز فرصت باشد و هم می‌تواند عامل اساسی تهدید شود اذعان کرد: شهرستان گرمسار به‌عنوان شهرستانی مهاجرپذیرمطرح بوده و لذا اجرای طرح مدیریت محله محور به‌عنوان یک نیاز جدی در آن احساس می‌شود.
وی با اشاره به این‌که تدوین بانک اطلاعاتی مهاجران در دستور کار قرار دارد بیان کرد: ساماندهی وضعیت سکونت و نوع فعالیت ومشخصات خصوصی مهاجران در این طرح انجام می‌شود.
طاهری ازمشارکت اداره بهزیستی دراجرای طرح محله محور خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس‌های مختلف از سوی اداره بهزیستی گرمسار در اجرای طرح مدیریت محله محور بسیار مؤثر و مطلوب ارزیابی شد.
وی با اشاره به این‌که همکاری تمامی ادارات و ارگان‌های دولتی در گرمسار نقش بسزایی در موفقیت طرح محله مخور در گرمسار ایفا کرد گفت: تهیه بانک اطلاعاتی از آسیب‌های اجتماعی و شیوه‌های مبارزه با آن از برکات اجرای این طرح در گرمسار است.
فرماندار گرمسار با اشاره به اهمیت مشارکت نهادهای حمایتی در اجرای این‌گونه طرح‌های مهم فرهنگی تصریح کرد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در محله مجری مدیریت محله محور طرح فعال است و توانمندسازی اقشار را عهده‌دار است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code