موضوعات
سمنان

بیشترفضاهای آموزشی دامغان تخریبی است

نویسنده:
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان از نوسازی و بهسازی ۳۰ آموزشگاه و فضای آموزشی روستایی و شهری دامغان خبر داد...
1396/05/11
 مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان از نوسازی و بهسازی ۳۰ آموزشگاه و فضای آموزشی روستایی و شهری دامغان خبر داد.
به گزارش پانا، محمدرضا جهان با بیان این‌که بسیاری از فضاهای آموزشی استان سمنان و همچنین شهرستان دامغان فرسوده و تخریبی است اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های آموزش‌وپرورش استان توجه به این فضاهای آموزشی و رفع مشکلات این مدارش و آموزشگاه‌ها است.
وی با اذعان به این‌که فرسوده و تخریبی بودن آموزشگاه می‌تواند کیفیت آموزشی و یادگیری دانش آموزان را تحت تأثیر قرار دهد افزود: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های آموزش‌وپرورش استان توجه به بازسازی و بهسازی این فضاهای آموزشی و این مهم علاوه نیاز به همکاری خیرین مدرسه‌ساز نیز دارد.
مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان از وجود 100 مدرسه و فضای آموزشی در شهرستان دامغان خبر داد و افزود: عمده این فضاهای آموزشی فرسوده و تخریبی است و باید نوسازی و مقاوم‌سازی شود.
جهان با اشاره به بازسازی و بهسازی 30 آموزشگاه شهرستان دامغان گفت: این مهم در راستای اجرای پروژه مهر 96 انجام‌شده است.
وی خاطرنشان کرد: توسعه زیرساخت‌های آموزشی و همچنین بازسازی و بهسازی مدارس استان نیازمند تعامل بیشتر خیرین مدرسه‌ساز با آموزش‌وپرورش استان سمنان است. مدیرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان ازبرگزاری 18جشنواره خیران مدرسه‌ساز در استان سمنان خبرداد وگفت: دراین جشنواره‌ها خیران تعهداتی خوبی را برای توسعه فضاهای آموزشی استان قبول کردند و تعدادی زیادی ازتعهدها نیزمحقق شده است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code