موضوعات
سمنان

بهسازی زمین برای ورزش‌های ساحلی در سمنان

نویسنده:
سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از بهسازی اولین زمین والیبال و فوتبال ساحلی در پارک سیمرغ سمنان خبر داد...
1396/05/25
 سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی و ورزشی شهرداری سمنان از بهسازی اولین زمین والیبال و فوتبال ساحلی در پارک سیمرغ سمنان خبر داد.
به گزارش ایسنا  جواد نجاریانی بااعلام این خبر افزود: در مرحله نخست زمین فوتبال ساحلی با مساحتی به طول 50 و عرض 38 متر احداث شده است و اقدامات خاک برداری و تسطیح زمین و پوشش زمین با ماسه بادی به عمق 40 سانتی متر،فنس‌کشی دور تا دور زمین و پشت دروازه‌ها به‌همراه نصب دروازه‌های فوتبال، تجهیزات ورزشی، ساخت و سیمان کاری دیوارهای اطراف این مجموعه ورزشی و آسفالت کردن دور محوطه زمین از مراحل مختلف عملیاتی فنی اجرای زمین ساحلی را شامل می‌شود.
وی در خصوص احداث زمین والیبال ساحلی در همین پروژه نیز گفت: زمین والیبال ساحلی جنب زمین فوتبال ساحلی اکنون با طول 30 متر و عرض 28 متر و با مساحت استاندارد داخلی زمین والیبال ساحلی با طول 18 متر و عرض 9 متر در حال ساخت است.  به گفته وی در حال حاضر این زمین به عمق 40 متر پوشیده از ماسه شده است و تجهیزات دیگری همچون نصب تور در حال تکمیل است.
نجاریانی خاطرنشان کرد: سکوی تماشاگران و جایگاه vip و ایجاد پارکینگ و وسائل نقلیه جنب ورزشگاه و ساخت سرویس بهداشتی جنب ورزشگاه و آبرسانی به مجموعه ورزشگاه ساحلی از بخشهای جنبی این زمین ورزشی ساحلی بوده که احداث آن در آتی تکمیل می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code