موضوعات
سمنان

برگزاری مسابقات موتورکراس در سمنان

نویسنده:
مسابقات موتورکراس با حضور ورزشکاران 8 استان در سمنان برگزار می‌شود...
1396/07/16
رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان سمنان گفت: مسابقات موتور کراس با حضور بیش از 50 موتورسوار از هشت استان کشور آذر 96 در پیست خاکی حکیم الهی سمنان برگزار می‌شود.
امیر ابوالخیریان در گفت وگو با ایسنا با اشاره به حضور ورزشکارانی از تهران، کرج، قم، مازندران، گیلان، خراسان رضوی، جنوبی و شمالی، گفت: همزمان با برگزاری این مسابقات، پیست خاکی موتور کراس حکیم الهی سمنان با پیشرفت 90 درصدی به بهره برداری می‌رسد.
وی با بیان این‌که با همکاری اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و به کارگیری ماشین آلات، عملیات استانداردسازی پیست تا زمان مسابقات انجام می‌شود، یادآور شد: پیست‌های موتورسواری شهرستان‌های گرمسار، سرخه و دامغان در حد ابتدایی برای آموزش موتورسوارن آماده‌سازی شده و فعالیت در آن انجام می‌شود.
وی با اشاره به تردد غیرمجاز 17 دستگاه موتورسیکلت مسابقه‌ای یا ریس در استان سمنان، افزود: بیشتر موتورهای با حجم بالای 200 سی. سی وارداتی و قاچاق محسوب می‌شود که با همکاری راهنمایی و رانندگی از تردد آنها جلوگیری شد.
وی، به توافق نامه فدراسیون موتورسواری، اتومبیل‌رانی اشاره کرد و گفت: برای هر استان مجوز ورود 30 دستگاه موتورسیکلت مسابقه‌ای یا ریس وارداتی با نظارت دستگاه‌های مرتبط برای شرکت در مسابقات و حضور در پیست در نظر گرفته شد.
رئیس هیات موتورسواری و اتومییل‌رانی استان سمنان یادآور شد: با توجه به برگزاری بیشتر مسابقات رالی اتومبیل‌رانی در پیست آزادی تهران و برگزاری مسابقات رالی به صورت انفرادی در رالی‌های شهری و بین شهری، استان سمنان نیاز به ساخت پیست اتومبیل‌رانی ندارد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code