موضوعات
سمنان

احداث 2 زمین فوتبال ساحلی در سمنان

نویسنده:
رئیس هیأت فوتبال سمنان با بیان این‌که 2 زمین فوتبال ساحلی در سمنان احداث شده است، گفت: این زمین‌ها در اختیار بازیکنان قرار دارد...
1396/05/29
 رئیس هیأت فوتبال سمنان با بیان این‌که 2 زمین فوتبال ساحلی در سمنان احداث شده است، گفت: این زمین‌ها در اختیار بازیکنان قرار دارد.
«علی رضاعلی» در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: ازجمله برنامه‌های مهم هیأت فوتبال سمنان، حمایت از باشگاه‌های فعال در لیگ‌های دسته یک و دسته 2 در رشته‌های مختلف بوده است.
وی ادامه داد: تیم هف سمنان نماینده استان در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور است.
رئیس هیأت فوتبال استان سمنان با تأکید بر این‌که ازجمله برنامه‌های مهم ما راه‌اندازی تیم فوتبال ساحلی استان بوده است، تصریح کرد: تلاش‌های زیادی برای شکل دادن این تیم انجام دادیم و زیر نظر مستقیم هیأت فوتبال است.
رضاعلی با اشاره به این‌که تیم فوتبال ساحلی سمنان در لیگ دسته یک حضور دارد، اضافه کرد: تاکنون 5 بازی هم در این مسابقات انجام شده و سمنان رتبه دوم جدول را از آن خود کرده است.
وی با بیان این‌که 2 زمین مخصوص فوتبال ساحلی در استان سمنان داریم، تصریح کرد: این 2 زمین در شهر سمنان احداث شده است و در اختیار تیم فوتبال ساحلی استان قرار دارد.
رئیس هیأت فوتبال استان سمنان با تأکید بر این‌که در ماه‌های گذشته کلاس‌های آموزشی خوبی در بخش داوری و مربیگری برگزار شد، اظهار کرد: اساتید بزرگ داوری در این کلاس‌ها تدریس کردند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code