موضوعات
قم

گلزن ذاكر قم در صدر مدعیان آقای گلی

نویسنده:
فوتسالیست گلزن تیم ذاكر قم با پایان دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر در صدر جدول مدعیان آقای گلی فصل 96 این رقابت‌ها قرار گرفت...
1396/09/01
فوتسالیست گلزن تیم ذاكر قم با پایان دیدارهای هفته چهارم لیگ برتر در صدر جدول مدعیان آقای گلی فصل 96 این رقابت‌ها قرار گرفت.
به گزارش فارس، چهارمین هفته رقابت‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های استان در حالی به پایان رسید که در جدول رده‌بندی مسابقه‌ها تیم نبرد در صدر ایستاده و به عنوان شگفتی‌ساز بازی‌های این فصل گزینه اصلی قهرمانی به شمار می‌رود اما در جدول گلزنان برتر این فصل گلزن تیم ذاکر در صدر است.
در جدول برترین گلزنان لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های قم در حال حاضر «علی فیاضی» از تیم ذاکر، قهرمان دوره قبل این رقابت‌ها، با 5 گل زده در صدر ایستاده و 3 بازیکن با 4 گل زده شامل جواد فرهنگ از شهرداری قم، سیدروح‌الله موسوی از تیم صدرنشین نبرد و سعید قربانی از تیم آرش دیگر مدعیان آقای گلی این فصل به شمار می‌روند.
همچنین علی عبدالله‌زاده و مجتبی حلاج‌زادگان از تیم شیر ویژه، رضا میرزایی از تیم ذاکر و محسن بنی‌الزهرا عضو تیم مقاومت با 3 گل زده دیگر گلزنان برتر این فصل لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های قم هستند؛ لیگی که با حضور 8 تیم به شکل دوره‌ای به انجام می‌رسد.
این در حالی است که در هفته چهارم مسابقه‌های لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های قم جام شهدای مدافع حرم، تیم‌های مقاومت، ذاکر، نبرد و شیر ویژه موفق به شکست حریفان خود شدند و در جدول رده‌بندی تیم نبرد با 4 برد متوالی و کسب 12 امتیاز صدرنشین بازی‌هاست.
تیم شیر ویژه که سال‌ها با نام صدرا سیستم در لیگ‌های فوتسال قم حضور داشته، با کسب 8 امتیاز در مکان دوم جدول جای دارد. ذاکر قهرمان سال 95 لیگ دسته اول فوتسال قم که در سال‌های اخیر همواره یک پای ثابت قهرمانی بوده با 7 امتیاز در مکان سوم است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code