موضوعات
قم

کسب ۲ مدال برنز از سوی تکواندوکاران نوجوان

نویسنده:
رئیس هیأت تکواندوی قم گفت: تکواندوکاران نوجوان قم در مسابقه‌های تکواندوی نوجوانان پسر کشور موفق به کسب ۲ مدال برنز شدند...
1396/06/15
رئیس هیأت تکواندوی قم گفت: تکواندوکاران نوجوان قم در مسابقه‌های تکواندوی نوجوانان پسر کشور موفق به کسب ۲ مدال برنز شدند.
«محمد جمشیدی» در گفت‌وگو با مهر اظهار کرد: رقابت‌های تکواندوی نوجوانان پسر کشور در حالی در روز 11 شهریور در تهران به پایان رسید که سهم تیم تکواندوی استان قم در اوزان ده‌گانه کسب ۲ مدال برنز بود که نتیجه ارزشمندی برای تکواندوی قم به شمار می‌رود. وی افزود: نخستین روز از مسابقه‌های تکواندوی نوجوانان پسر در حالی به پایان رسید که تکواندوکاران قم موفق به دریافت یک برنز شدند به طوری که مسابقه‌های روز اول در روز جمعه (10 شهریور) در اوزان فرد برگزار شد و قم در روز نخست یک برنز و در روز دوم یک برنز دیگر از آن خود کرد.
رئیس هیأت تکواندوی استان قم ادامه داد: تیم تکواندوی نوجوان قم با ترکیب علیرضا توکلی در وزن ۴۵- کیلوگرم، محمدمهدی رشیدی در وزن ۵۱- کیلوگرم، محمد ابراهیمیان در وزن ۵۹- کیلوگرم، محمدحسین علی‌محمدی در وزن ۶۸- کیلوگرم و محمدمهدی شازده‌احمدی در وزن ۷۸- کیلوگرم به مصاف حریفانش رفت. جمشیدی بیان کرد: در این مسابقه‌ها علیرضا توکلی در نیمه‌نهایی با قبول شکست مقابل حریف زنجانی خود به مدال برنز بسنده کرد. محمد ابراهیمیان در بازی اول خود نتیجه را واگذار کرد و حذف شد و محمدحسین علی‌محمدی مسابقه اول خود را از حریف خراسان شمالی خود برد ولی نتیجه را به حریف خود از فارس واگذار کرد. وی عنوان کرد: محمدمهدی شازده‌احمدی نیز پس از پیروزی در ۲ بازی خود در مرحله یک‌چهارم نهایی با اختلاف یک امتیاز به حریف اردبیلی خود باخت و محمدمهدی رشیدی نیز پس از برد در ۲ بازی خود در مرحله یک‌چهارم نهایی نتیجه را به نماینده کرمانشاه واگذار کرد.
رئیس هیأت تکواندوی استان قم اظهار کرد: در روز دوم این مسابقه‌ها، نفرات تیم قم در اوزان زوج با هم مسابقه دادند که حسین آقامحمدی، هوگوپوش وزن دهم قم، با شکست مقابل نماینده البرز به مدال برنز دست یافت تا پرونده حضور تیم استان قم در مسابقه‌های نوجوانان با کسب ۲ مدال بسته شود.

تیم‌ هیأت هندبال قم به مرحله نیمه‌نهایی صعود کرد
تیم‌های صعودکننده به مرحله نیمه‌نهایی مسابقه‌های هندبال دختران منطقه ۲ کشور در پایان مرحله مقدماتی در قم مشخص شدند.
به گزارش مهر، مرحله گروهی مسابقه‌های هندبال نونهالان دختر منطقه ۲ کشور در قم به پایان رسید و تکلیف ۴ تیم حاضر در دور نیمه‌نهایی این مسابقه‌ها مشخص شد که در این میان یک تیم از قم به نیمه‌نهایی رسید.
در این رقابت‌ها که با حضور ۷ تیم و در ۲ گروه ۴ و ۳ تیمی برگزار می‌شود تیم‌های شرکت‌کننده مسابقه‌های دور گروهی خود را به صورت فشرده و در یک روز در سالن نرگس قم برگزار کردند و این مسابقه‌ها با برگزاری بازی‌های نیمه‌نهایی و سپس فینال و رده‌بندی به پایان می‌رسد.
در این پیکارها و از گروه یک، تیم هیأت هندبال استان قم با مربیگری فریده فاتحی صدرنشین شد و به نیمه‌نهایی رسید و تیم هندبال منطقه 2 تهران به عنوان تیم دوم این گروه راهی نیمه‌نهایی شد و از گروه دوم تیم‌های هیأت هندبال استان‌های البرز و تهران به ترتیب اول و دوم شدند.
از گروه یک تیم منطقه ۲ تهران ۱۳ بر ۸ برابر هیأت هندبال رستم کلا پیروز شد و هیأت هندبال قم ۲۳ بر ۹ پارسه نوشهر را شکست داد و سپس دیدار تیم‌های منطقه 2 تهران و هیأت هندبال قم به تساوی ۱۳ بر ۱۳ انجامید.
در ادامه مسابقه گروه یک، تیم منطقه 2 تهران ۲۳ بر ۱۰ از سد تیم پارسه نوشهر عبور کرد و هیأت هندبال قم ۱۷ بر ۹ برابر هیأت هندبال رستم‌کلا پیروز شد و در آخرین بازی این گروه مسابقه تیم‌های مازندرانی هیأت هندبال رستم‌کلا و پارسه نوشهر با پیروزی ۷ بر ۶ پارسه همراه بود.
از گروه دوم، هدف پویان قم و هیأت هندبال تهران به تساوی ۱۰ بر ۱۰ رضایت دادند و هیأت هندبال البرز ۱۳ بر ۱۱ برابر هیأت هندبال تهران پیروز شد و در نهایت برتری ۱۸ بر ۱۱ هیأت هندبال البرز برابر هدف پویان قم سبب حذف دیگر نماینده قم شد. این مسابقه‌ها روز یکشنبه (12 شهریور) به پایان رسید و از روز دوشنبه (13 شهریور) مسابقه‌های رده سنی نوجوانان آغاز شده است. در حالی که در مسابقه‌های نوجوانان نیز قم ۲ نماینده شامل هیأت هندبال قم و هدف پویان قم دارد.

تیم‌های ماهان تندیس و آتلیه‌طهران قم در یک گروه قرار گرفتند
تیم‌های ماهان تندیس و آتلیه‌طهران قم در قرعه‌کشی فصل جدید لیگ برتر فوتسال امید در یک گروه قرار گرفتند.
به گزارش مهر، قرعه‌کشی لیگ برتر فوتسال امید باشگاه‌های کشور در حالی انجام شد که هر ۲ نماینده قم در این مسابقه‌ها در یک گروه قرار گرفتند و باید برابر هم قرار بگیرند و بدین ترتیب دربی نمایندگان فوتسال قم در لیگ برتر امید اجتناب‌ناپذیر است. رقابت‌های لیگ برتر فوتسال رده سنی امید کشور از ۲۳ شهریور امسال کلید خواهد خورد و مسابقه‌ها به صورت گروهی در ۲ مرحله متمرکز برگزار می‌شود تا تکلیف ۴ تیم راه‌یافته به مرحله پایانی این مسابقه‌ها مشخص شود.
قم امسال در این مسابقه‌ها ۲ نماینده دارد که ماهان تندیس و آتلیه‌طهران تیم‌های قمی حاضر در این مسابقه‌ها هستند و در گروه یک با تیم‌های فرش‌آرا مشهد، طاها تنکابن، گیتی‌پسند اصفهان، پرسپولیس خوزستان و کشاورز قزوین در یک گروه قرار گرفته‌اند.  همچنین در گروه دوم این مسابقه‌ها تیم‌های شهروند ساری، پدیده نصف جهان اصفهان، شهرداری رشت، موعود پیرادل مشهد، دبیری تبریز، شهید کوچه‌تبار قزوین و ملی حفاری اهواز با هم مسابقه می‌دهند با این که از هرگروه ۲ تیم انتهای جدول به دسته اول سقوط می‌کنند.  این در حالی است که قم در سال‌های اخیر حضوری مستمر در لیگ برتر فوتسال امید داشته است و ۳ سال قبل تیم امید ماهان تندیس قم توانست به مقام قهرمانی این مسابقه‌ها دست پیدا کند گرچه ماهان تندیس پس از آن نتوانست از اعتبار خود دفاع کند و نتایج خوبی کسب نکرد.
تیم فوتسال امید آتلیه‌طهران نیز در حالی آماده حضور در لیگ برتر امید می‌شود که امیدوار است در سال فوق‌العاده این باشگاه که با حضور در لیگ برتر فوتسال بزرگسالان کشور و موفقیت در لیگ‌های پایه فوتسال قم همراه شده بتواند در لیگ برتر امید نیز نتایج خوبی کسب کند.
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code