موضوعات
قم

کادر فنی صبای قم تغییر نمی‌کند

نویسنده:
مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال صبای قم گفت: روند تیم صبا از نظر شیوه بازی رو به رشد است و هیچ گونه تغییر و تحولی در کادر فنی این تیم صورت نمی‌گیرد...
1396/07/19
مدیر رسانه‌ای تیم فوتبال صبای قم گفت: روند تیم صبا از نظر شیوه بازی رو به رشد است و هیچ گونه تغییر و تحولی در کادر فنی این تیم صورت نمی‌گیرد.
«محمدرضا شهبازپور» در گفت‌وگو با ایرنا افزود: کادر فنی صبا از هفته چهارم مسابقه‌های لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور، تیم را تحویل گرفته و هرچند نتیجه نگرفتیم ولی بازی‌های خوبی را انجام می‌دهیم و روند تیم امیدوارکننده است.
وی اضافه کرد: تیم صبا هر هفته بازی بهتری نسبت به هفته قبل انجام می‌دهد و تلاش ما در سال جاری قرارگرفتن این تیم در بین سه تیم بالای جدول است.
شهبازپور بیان کرد: روند تیم نیز نشان می‌دهد صبا می‌تواند در سال جاری جزو 3 تیم برتر لیگ دسته یک باشگاه‌های کشور باشد.
با توجه به نتایج تیم فوتبال صبای قم در هفته‌های گذشته، شایعاتی مبنی بر احتمال تغییر در کادر فنی این تیم به گوش می‌رسید.
تیم فوتبال صبای قم هم‌اکنون از 7 بازی، 4 تساوی و 3 شکست در کارنامه خود دارد و با 4 امتیاز در رده شانزدهم لیگ دسته یک قرار دارد.
هومن افاضلی سرمربی و علی‌اصغر مدیرروستا مدیر فنی این تیم هستند.

صعود کاراته‌کاهای نوجوان پاس قم به تأخیر افتاد
صعود کاراته‌کاهای مستعد و آینده‌دار باشگاه پاس قم به مرحله دوم رقابت‌های لیگ کاراته نوجوانان باشگاه‌های کشور با یک برد و یک باخت در هفته سوم به تأخیر افتاد.
به گزارش فارس، دیدارهای هفته سوم از مرحله گروهی مسابقه‌های فصل 96 لیگ کاراته نوجوانان باشگاه‌های کشور در حالی به انجام رسید که برخی تیم‌ها پیش از فرا رسیدن هفته پایانی صعود خود را به مرحله بعدی این دوره از مسابقه‌ها قطعی کردند.
در واقع پس از برگزاری پیکارهای هفته سوم لیگ کومیته نوجوانان که با عنوان جوانه‌ برگزار می‌شود، چهره چهار تیم صعودکننده از گروه سوم و چهارم به دور بعد مشخص شد اما تیم کاراته نوجوانان باشگاه پاس قم که در گروه دوم جای دارد باید در هفته پایانی برای کسب مجوز صعود تلاش کند.
بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده از سوی سازمان لیگ فدراسیون کاراته، با انجام دیدارهای هفته سوم در گروه سوم تیم واکسن‌سازی رازی با 18 امتیاز رتبه نخست را کسب کرد و تیم آکادمی کاراته نریمان با 12 امتیاز در مکان دوم قرار گرفت تا این دو تیم راهی مرحله بعد مسابقه‌ها شوند.
همچنین در گروه چهارم مرحله مقدماتی این فصل، تیم شیرآلات طوفان با کسب 15 امتیاز تیمی و 97 امتیاز انفرادی در صدر جدول ایستاد و تیم کاراته نام‌آوران سوادکوه با کسب 15 امتیاز تیمی و 88 امتیاز انفرادی رتبه دوم را از آن خود کرد تا هر دو تیم مجوز صعود را کسب کنند.
در حالی که تیم‌های صعودکننده گروه‌های اول و دوم در مسابقه‌های هفته آینده لیگ جوانه کشور مشخص می‌شوند، در گروه دوم تیم پاس قم این هفته ابتدا مسابقه‌ای نزدیک و نفس‌گیر برابر باشگاه چالاکی برگزار کرد و در نهایت به تساوی 10 بر 10 دست یافت اما در امتیازشماری این باشگاه چالاکی بود که 22 بر 17 به برتری رسید.
ثبت این باخت در کارنامه تیم پاس قم تأثیر چندانی بر روحیه کاراته‌کاهای پاس قم نداشت، به طوری که تیم مدعی پاس که فصل قبل در جمع 4 تیم برتر مرحله نهایی بود، برابر تیم هتل جواهری شرق به برتری قاطع 18 بر 3 دست یافت تا در هفته آینده مدعی اصلی صعود از این گروه باشد، در حالی که در این گروه باشگاه چالاکی با 15 امتیاز در صدر است.

کسب ۳ مدال توسط آزادکاران قمی در مسابقه‌های جوانان کشور
دبیر هیأت کشتی استان قم از کسب ۳ مدال توسط آزادکاران قمی در مسابقه‌های جوانان کشور خبر داد.
«احمد رضایی» در گفت‌وگو با مهر افزود: کشتی‌گیران آزادکار قم روز یکشنبه موفق به کسب ۲ نشان نقره و یک برنز رقابت‌های کشتی جوانان کشور در گروه «ج» یا همان سطح ۳ به میزبانی دامغان شدند.
وی اظهار کرد: مسابقه‌های کشتی آزاد جوانان کشور به صورتی برگزار می‌شود که ۱۱ تیم در این مسابقه‌ها، که سطح سوم کشتی آزاد کشور به شمار می‌رود، حاضر بودند و همه تیم‌ها از استان‌های کمتر توسعه‌یافته در کشتی آزاد به شمار می‌روند.
دبیر هیأت کشتی استان قم گفت: قم هنوز در کشتی آزاد برخلاف کشتی فرنگی به سطح قابل قبولی از موفقیت و مدال‌آوری نرسیده است در حالی که در کشتی فرنگی قهرمانان نام‌آوری از قم در سطح اول کشتی ایران رقابت می‌کنند و قم در کشتی فرنگی، ملی‌پوشان متعدد در تیم‌های ملی دارد.
رضایی ادامه داد: در این مسابقه‌ها که در دامغان انجام شد، علی نورمحمدی، کشتی‌گیر قمی، در وزن ۶۱ کیلوگرم با شکست در دیدار فینال برابر حریف خود نایب‌قهرمان شد و دومین مدال نقره قم توسط عباس مصطفوی در وزن ۱۲۵ کیلو حاصل شد.
وی عنوان کرد: در وزن ۸۶ کیلوگرم نیز محمد جواد پوربابا، آزادکار قمی، در نیمه‌نهایی با شکست از حریف خود نتوانست به دیدار فینال برسد و سرانجام با کسب مدال برنز به کار خود پایان داد تا سهم تیم کشتی قم از این مسابقه‌های ۳ مدال باشد.
دبیر هیأت کشتی استان قم بیان کرد: تیم کشتی آزاد قم در چند وزن دیگر هم نماینده داشت به طوری که در ۶۵ کیلوگرم علیرضا محمودی پنجم شد، حمیدرضا دهشیری در وزن ۷۰ کیلوگرم چهارم شد و محمد محمدی و مهدی خالقی به ترتیب در اوزان ۷۴ و ۷۹ کیلو در جایگاه پنجم ایستادند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code