موضوعات
قم

همایش «پلیس، امنیت، اصناف»

نویسنده:
همایش «پلیس، امنیت، اصناف» با حضور احمد امیرآبادی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان اجرایی، فعالان اقتصادی و نیروهای انتظامی در سالن همایش مجتمع اداری اصناف قم برگزار شد...
1396/07/19
همایش «پلیس، امنیت، اصناف» با حضور احمد امیرآبادی، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان اجرایی، فعالان اقتصادی و نیروهای انتظامی در سالن همایش مجتمع اداری اصناف قم برگزار شد.
به گزارش ایرنا، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی اجرای طرح «خیران امنیت» در کشور را در اجرای گسترش برنامه‌های انتظامی مؤثر دانست.  
«احمد امیرآبادی» در این همایش افزود: حمایت مادی و معنوی از نیروی انتظامی بسیار ضرورت داشته و در همین مورد با کمک خیران تعدادی پاسگاه نیروی انتظامی در شهر ساخته می‌شود. وی ادامه داد: امکانات، تجهیزات و اعتبارات نیروی انتظامی در مرزداری‌ها و درون شهرها باید بسیار بیش از این تقویت شود. امیرآبادی افزود: امروز در نیروی انتظامی جوانان انقلابی، معتقد و متعهد حضور دارند و با وجود همه مشکلات معیشتی و سازمانی، به خوبی وظایف خود را انجام می‌دهند.
وی با بیان این که مستلزم رونق و آبادانی در جامعه، احساس امنیت و آرامش است، اظهار کرد: بدون تردید نیروی انتظامی نقش بسیار مهمی در ایجاد امنیت و آرامش در جامعه و به تبع آن توسعه و پیشرفت کشور دارد. وی بر ضرورت تعامل و همدلی اصناف با نیروی انتظامی تأکید کرد و گفت: در سایه این تعامل کارهای بزرگی انجام خواهد شد و بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود. از جمله زمان باز و بسته بودن مغازه‌ها و فروشگاه‌ها که اگر منظم و مشخص باشد، می‌تواند در برقراری امنیت مؤثر باشد. فرمانده انتظامی استان قم گفت: وظایف امروز نیروی انتظامی با مشارکت و تعامل با بخش‌ها و حوزه‌های مختلف انجام‌شدنی است.
سردار «کاظم مجتبایی» در این همایش بر ضرورت مشارکت همگانی در زمینه تحقق اهداف و برنامه‌های نیروی انتظامی تأکید کرد و افزود: همراهی اصناف با پلیس بدون تردید باارزش‌ترین سرمایه است. وی با بیان این که تخصص‌ها و کارکردها در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و سیاسی با یکدیگر متفاوت است، اظهار کرد: ورود افراد غیرمتخصص در هر حوزه‌ای، سبب ناآرامی و به هم ریختگی می‌شود.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code