موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/09/13
بی‌دقتی در نصب بنر
پایه داربست بنر مربوط به انتقال واحدهای مزاحم در داخل جوی آب خیابان 20 متری مطهری بین کوچه‌های 40 و 42 نصب شده و زباله‌ها در جوی جمع می‌شود. با توجه به این که این بنر قرار است برای مدت زیادی در این مکان باشد، درخواست می‌شود برای رفع این مشکل اقدام شود.
یکی از اهالی محل

مزاحمت برای دانش‌آموزان دختر
نیروگاه ۲۰ متری باهنر ۱۲ متری امام حسن(ع) مدرسه راهنمایی دخترانه بقیه‌الله وجود دارد. دانش‌آموزان ساعت ۱۸ تعطیل می‌شوند. اراذل و اوباش برای دختران مزاحمت ایجاد می‌کنند. از نیروی انتظامی درخواست داریم گشت‌های پلیسی در این محله را هنگام تعطیلی مدرسه تقویت کنند.
والدین دانش‌آموزان

چاله مزاحم
در ابتدای بلوار شاهد نیروگاه، اول کوچه یک چاله‌ای وجود دارد که برای مردم و رانندگان مشکلاتی ایجاد کرده است. از شهرداری درخواست می‌شود برای بهسازی این چاله اقدام شود.
یک شهروند

دردسرهای خاکی
پس از اتمام حفاری برای مترو در بلوار نیروی هوایی جنب کارخانه یخ، محل حفاری را خاک ریختند و رها کردند. از محل حفاری گردوخاک بلند می‌شود که موجب گلایه مغازه‌داران شده است. این مشکل را مطرح کنید شاید برای بهسازی این مکان اقدام شود.
یک شهروند

درختکاری بی‌فایده
در پردیسان حد فاصل بلوار ۲۲ بهمن و بلوار امام علی(ع) سال گذشته درختکاری شد ولی امسال با ساخت‌و‌سازی که صورت گرفته اثری از درختکاری سال گذشته باقی نمانده است‌. اگر قرار بود ساخت و ساز داشته باشند چرا درختکاری کردند؟ لطفا مسئولان جوابگو باشند.
یکی از اهالی محل

شیر هست ولی آب نیست
دستشویی پارک بلوار همت خیابان شهید طلوعی، نبش کوچه ۲ شیر دارد ولی آب ندارد. لطفا برای برقراری آب در این دستشویی اقدام شود.
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code