موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/09/12
درخواست نیروهای شرکتی دانشگاه پیام نور
ما نیروهای شرکتی دانشگاه پیام نور به ویژه نیروهای شرکتی نگهبانی هر کدام با مدرک لیسانس و فوق‌لیسانس با حدود یک میلیون تومان حقوق زندگی‌مان به سختی می‌گذرد و امرار معاش خوبی نداریم. از مسئولان کشوری و نمایندگان مجلس درخواست داریم در مورد تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی دانشگاه پیام نور که یک نهاد آموزشی و فرهنگی است اقدام کنند.
یکی از نیروهای دانشگاه پیام نور

خرابی آسفالت در میدان کهنه
خیابان آذر، میدان کهنه آسفالت خوبی ندارد و بعضی وقت‌ها موتوسیکلت‌سوارها یا دوچرخه‌سوارها زمین می‌خورند. از شهرداری درخواست می‌شود نسبت به بازسازی آسفالت میدان کهنه اقدام کنند.
یکی از اهالی محل

خطر سقوط کودکان در چاه فاضلاب
چاه‌های فاضلاب که در ۴۵ متری کشاورز به سمت شنبه‌‌بازار حفاری شده درپوش ندارد. در نزدیکی این چاه‌ها سوله ورزشی وجود دارد و خطر سقوط کودکان در این چاه‌ها برای خانواده‌ها نگرانی زیادی ایجاد کرده است. از مسئولان شرکت آب و فاضلاب درخواست می‌شود به پیمانکار این طرح تذکر دهند که اطراف این چاه‌ها را ایمن‌سازی کنند.
یکی از اهالی محل

درخواست برای ساخت پل عابرپیاده
در منطقه بنیاد جنب تربیت معلم حضرت معصومه(س) ۳ مدرسه دخترانه و پسرانه (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) وجود دارد و هنگام تعطیلی مدارس بلوار شهید کریمی خیلی شلوغ می‌شود و دانش‌آموزان به ویژه شیفت بعدازظهر برای عبور از عرض خیابان با مشکلات زیاد و خطرناک مواجه هستند. نزدیک ۷ سال است که از طرف مدارس برای ساخت پل هوایی نامه‌نگاری شده ولی هنوز اقدامی نشده است. صدای ما را به مسئولان برسانید.
یک شهروند
پاسخ روابط عمومی شهرداری قم: با تشکر از پیگیری شهروند به استحضار می‌رساند نصب پل عابرپیاده واقع در محدوده بنیاد، جنب تربیت معلم حضرت معصومه(س) با توجه به نیازسنجی‌های انجام شده و تأیید شورای ترافیک مراحل ساخت پل در حال انجام است و فنداسیون پایه‌های پل اجرا شده است و در حال رفع معارضات برق هستیم که پس از رفع مشکلات پیش‌رو به زودی برای حفظ سلامتی و امنیت شهروندان و بخصوص دانش‌آموزان سایر قطعات پل نیز نصب خواهد شد. به این وسیله از شهروندانی که با صبر و بردباری شهرداری را در اجرای بهتر پروژه‌ها یاری می‌کنند، سپاسگزاری می‌کنیم.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code