موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/09/11
تاریکی در 2 بلوار مهم
ادامه مسیر بلوار فردوسی به سمت فلکه نماز در بلوار جمهوری و همچنین فلکه مرجعیت به سمت یزدانشهر روشنایی ندارد. لطفا این مشکل را منعکس کنید تا زودتر رسیدگی شود.
یک شهروند

نیاز به سرعت‌گیر
محله علی‌آباد سعدگان 20 متری باهنر 12 متری امام حسن(ع) بین کوچه 24 تا 34 به دلیل قرارگرفتن 2 آموزشگاه دخترانه و ایجاد مزاحمت راکبان موتوسیکلت و سواری‌های شخصی، نیاز به تعدادی سرعت‌گیر دارد. از شهرداری می‌خواهیم به این درخواست رسیدگی شود.
اهالی محل

خطر سقوط خودروها در چاه فاضلاب
درپوش فلزی چاه فاضلاب در ۴۵ متری کشاورز نبش خیابان حضرت ابوالفضل(ع) کنار رفته و احتمال سقوط خودروها در این چاه وجود دارد. از مسئولان تقاضا داریم برای حل این مشکل هر چه سریع‌تر اقدام کنند.
یکی از اهالی محل

پیشنهاد به سازمان اتوبوسرانی
اگر ایستگاه اتوبوس روبه‌روی دانشگاه قم (بلوار الغدیر) به لاین کندرو منتقل شود، هم سبب افزایش امنیت مسافران و هم موجب روان‌شدن ترافیک بلوار غدیر می‌شود.
منوچهرزاده

تشکر از تعویض تیربرق
تیر برق پوسیده خیابان نواب ۱۲متری سعیدی کوچه ۳۵ پس از بیان درخواست مردم در همشهری، تعویض شد. از سرعت عمل نیروهای شرکت برق در تعویض این تیربرق قدردانی می‌شود.
یکی از اهالی محل

نیاز به ساخت پل عابرپیاده
انتهای بلوار کریمی، ابتدای کوچه نظام پزشکی که محل تردد افراد زیادی به ویژه کودکان در اول صبح است نیاز به ساخت پل عابرپیاده دارد. با توجه به تردد خودروها با سرعت بالا، خطر تصادف کودکان و مردم را تهدید می‌کند. از شهرداری درخواست داریم نسبت به ساخت پل عابرپیاده در این مکان اقدام کند.
یکی از اهالی محلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code