موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/09/08
خطر ریزش دیوار در کوچه باریک
در خیابان انقلاب ۱۸ کوچه ۱۰ خانه قدیمی وجود دارد که دیوارهای آن در حال ریزش است. زمستان سال گذشته بخشی از دیوار این خانه روی سر یک عابر پیاده ریزش کرد. از شهرداری درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کند.
یکی از اهالی محل

تیربرق شکسته
پایه یکی از تیرهای برق خیابان نواب ۱۲متری سعیدی کوچه ۳۵ شکسته است. هزینه بازسازی این تیربرق در حال حاضر کمتر از زمانی است که خسارت بیشتری به این تیربرق وارد شود.
یک شهروند

گلایه از آسفالت‌نشدن خیابان‌های مسکن مهر
راه‌های خیابانی ساختمان‌های مسکن مهر کمیته امداد واقع در جاده کهک - ورجان سال‌هاست آسفالت نشده، در عین این که پس از سال‌ها به آسفالت کوچه‌ها اقدام شد. هنوز خیابان‌ها وضعیت بسیار نامطلوبی دارد. با توجه به فصل سرما و بارندگی باران و برف رفت‌وآمد بسیار مشکل خواهد شد. امیدواریم رسیدگی شود.
یک شهروند

نیاز به تقویت آنتن‌دهی تلفن همراه
خیابان ۱۹ دی نیاز به تقویت شبکه مکالمه و اینترنت همراه اول دارد. از شرکت مخابرات درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کند.
یکی از اهالی محل
پاسخ مدیر روابط عمومی شرکت مخابرات استان قم: قرار بود سایت‌های BTS در این منطقه نصب شود که با اعتراض مردم از این کار منصرف شدیم. در حال رایزنی با مقامات قضایی استان هستیم تا با جانمایی مناسب به زودی این مشکل برطرف و سایت‌ها نصب شوند.

بلواری که روشنایی مناسب ندارد
بلوار دانش مقابل شهرک صادقیه که مدتی است بازسازی شده است روشنایی مناسب ندارد. بنده چند وقت قبل نزدیک بود با سگی تصادف کنم که به سرعت وارد بلوار شد. لطفا منعکس کنید تا شاید رسیدگی شود.
محمدهادی سمتیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code