موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/09/04
کوچه‌های یک‌متری در محله‌ای نوساز
نحوه تفکیک اراضی و ساخت‌وساز واحدهای مسکونی در کوچه‌های ۲ تا ۶ خیابان انارستان واقع در خیابان همت مشکوک است. چطور به واحدهایی که کنار آن کوچه‌های یک متری ایجاد می‌شود مجوز ساخت می‌دهند. از شهرداری درخواست داریم برای جلوگیری از بی‌نظمی در طراحی کوچه‌ها به این مشکل رسیدگی کند.
یکی از اهالی محل

مشکلات اهدای خون مهاجران
چند روز پیش رفتم برای مردم زلزله‌زده کرمانشاه خون اهدا کنم. با این که گروه خونی‌ام o منفی است ولی گفتند از اتباع بیگانه نباید خون بگیرند. ما در قم به دنیا آمدیم و چرا نباید در امور مربوط این‌چنینی مشارکت داده شویم.
شهروند تبعه افغانستان مقیم قم
پاسخ روابط عمومی اداره کل انتقال خون استان قم: اداره کل انتقال خون استان قم مفتخر است در حوادث غیرمترقبه جزو نخستین استان‌ها در مورد تأمین خون سالم است. با یک جست‌وجوی ساده می‌توانید در زلزله تلخ بم و آذربایجان این موضوع را بیابید. در زلزله دردناک کرمانشاه نیز این اتفاق افتاده و سعی و تلاش همکاران با حفظ ذخایر خون استانی انجام تکالیف و وظایف محوله به صورت صحیح و استاندارد‌های موجود است. در پاسخ به این هموطن باید گفت یکی از دستورالعمل‌هایی که مصوب شده داشتن کارت ملی برای اهدای خون است.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code