موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید. qom@hamshahri.org
1396/07/25
   زندگی در خاک
انتهای کوچه یکم خیابان ثامن‌الائمه در شهرک کامکار آسفالت نیست و بر اثر تردد وسایل نقلیه، خاک‌های زیادی در این کوچه تلنبار شده و برای همسایه‌ها مزاحمت زیادی ایجاد می‌شود. از شهرداری درخواست می‌شود برای حل مشکل اهالی این کوچه اقدام کند.
یکی از اهالی محل

پاسخ روابط عمومی شهرداری قم: با تشکر از پیگیری شهروند به استحضار می‌رساند با عنایت به بررسی‌های انجام‌شده این کوچه دارای جدول و آسفالت است لیکن انتهای آن متصل به زمین کشاورزی می‌شود که مالک شخصی دارد و مطابق طرح تفصیلی در نقطه مورد نظر معبری تعریف نشده است تا شهرداری اقدامی کند؛ بنابراین چنانچه اهالی محترم از زمین خاکی که کاربری آن زراعی است تردد نکنند هیچ‌گونه مشکلی وجود نخواهد  داشت.

 پمپ‌بنزین نیمه‌کاره
قرار بود پمپ‌بنزین بلوار جمهوری به سمت انسجام فروردین امسال راه‌اندازی شود اما نیمه‌کاره رها شد. با توجه به دوری اهالی این منطقه به پمپ‌بنزین‌های دیگر، درخواست می‌شود شهرداری نسبت به راه‌اندازی این پمپ‌بنزین اقدام کند.
یکی از اهالی محل

پاسخ روابط عمومی شهرداری قم: با تشکر از پیگیری شهروند به استحضار می‌رساند این پمپ‌بنزین مدت‌هاست تکمیل شده و آماده خدمت‌رسانی است اما به دلیل مخالفت شورای هماهنگی ترافیک استان مجوز بهره‌برداری از آن توسط شرکت توزیع فرآورده‌های نفتی استان صادر نشده است.


 خاموشی در میدان مرجعیت و بلوار حضرت خدیجه(س)
مدت‌هاست پایه‌های روشنایی بلوار حضرت خدیجه(س) خاموش است و احتمال تصادف در این بلوار خیلی زیاد است. از مسئولان مربوطه درخواست می‌شود برای تأمین روشنایی این بلوار اقدام کنند.
یک شهروند

پاسخ روابط عمومی شرکت توزیع برق استان قم: خاموشی‌های این محل به دلیل اجرانشدن شبکه تغذیه معابر توسط شهرداری است که در پیگیری‌های صورت‌گرفته به زودی طرح تغذیه اجرا خواهد شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code