موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/07/23
وضعیت نامناسب بلوار نور غربی
وضع جدول‌گذاری بلوار نور غربی و آسفالت این بلوار مناسب نیست. از مسئولان شهرداری درخواست داریم رسیدگی کنند.
یک شهروند

 خطر سقوط به دریچه فاضلاب
دریچه فاضلاب در بلوار جمهوری چند سانتی‌متر بالاتر از آسفالت است. خطر سقوط موتوسیکلت‌ها به ویژه در شب‌ها وجود دارد. درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی شود.
یک شهروند

 رهاکردن طرح فاضلاب
طرح فاضلاب در کوچه 35 بلوار کشاورز شمالی چند هفته‌ای است رها شده و وضع زندگی مردم در این کوچه اصلا مناسب نیست. چرا این طرح را زودتر اجرا نمی‌کنند؟
یکی از اهالی محل

 معطلی در اتوبوس
یکی از رانندگان خط اتوبوس شهرک فاطمیه مسافران را معطل گذاشت و مشغول خرید شد. اگر نظارت دقیق‌تری بر فعالیت این افراد شود و به آن‌ها تذکر داده شود که وقت برای مردم مهم است، این‌گونه مشکلات به وجود نمی‌آید.
یک شهروند

 بلوار در خاموشی
چراغ‌های جاده کوه خضر به سمت جمکران در دو طرف بلوار جمهوری خاموش و جاده تاریک و خطرناک است. با توجه به تردد زیاد در این بلوار، درخواست می‌شود برای تأمین روشنایی این بلوار اقدام شود.
یک شهروند

 مشکل جمع‌‌آوری زباله
اقبال 10، بلوار بهشت در پردیسان، نه ماشین جمع‌آوری زباله وارد کوچه می‌شود و نه سطل زباله در این کوچه وجود دارد. از شهرداری پردیسان درخواست می‌شود به مشکل اهالی این کوچه رسیدگی کنند.
یکی از اهالیارسال پیام اشتراک 
 
 Security code