موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/07/18
ضعف اینترنت
اینترنت همراه اول در محله شیخ‌آباد، 16متری ولی‌عصر(عج) خیلی ضعیف است. از مسئولان شرکت مخابرات درخواست می‌شود نسبت به تقویت اینترنت اقدام کنند.
یک شهروند

ترافیک در اطراف مدرسه
برخی خیابان‌های اطراف مدارس کم‌عرض هستند و گنجایش تردد زیاد خودرو را ندارند؛ برای مثال همیشه موقع تعطیلی مدرسه ابتدایی در خیابان مؤتلفه پردیسان، ترافیک شدیدی در این خیابان ایجاد می‌شود. کاش می‌شد تدبیری اندیشیده شود که مزاحمتی برای همسایه‌ها و سایر خودروها ایجاد نشود.
یکی از اهالی محل

نیاز به جمع‌آوری زباله در پردیسان
ماشین شهرداری برای جمع‌آوری زباله به داخل کوچه اقبال 9 در بلوار بهشت پردیسان نمی‌رود.
در این کوچه سطل زباله هم وجود ندارد. کاش خدمات شهری شهرداری فکری به حال اهالی این کوچه می‌کرد. اهالی این کوچه برای انتقال زباله مشکل جدی دارند.
رحیمی

ترافیك آزار دهنده
صبح‌ها و بعدازظهرها ترافیک شدیدی در اطراف میدان ارتش ایجاد می‌شود که خیلی آزاردهنده است. از مسئولان شهرداری درخواست می‌شود برای بهسازی اطراف این میدان به منظور کاهش ترافیک اقدام کنند.
یک شهروند

مشکل تردد در 75 متری عماریاسر
از مسئولان بزرگوار تقاضا داریم فکری به حال خروجی بلوار 75 متری عماریاسر کنند. وقتی از پل غیرهمسطح عماریاسر و 15 خرداد به طرف 75متری عماریاسر می‌روید، خروجی بلوار اصلی به لاین سمت راست بلوار بسیار خطرناک است. نبود جدول‌کشی و موانع مناسب و نیز وجود درختان و شمشادهای بلند مانع دید رانندگان هنگام عبور از خروجی است. بارها در این خروجی شاهد تصادف بوده‌ایم. مسئولان لطفا یا بلوارکشی این خروجی را اصلاح کنند یا حداقل با کوتاه‌کردن شمشادها دید رانندگان را بیشتر کنند.
یک شهروند



ارسال پیام اشتراک



 
 
 Security code