موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/07/17
تیر برقی‌که اتصالی دارد
ابتدای خیابان کارگر تیربرق ۲ اتصالی دارد. چند روز پیش یک پیرمرد بر اثر برق‌گرفتگی پرت شده بود. لطفا قبل از این که خدای ناکرده اتفاقی برای کسی بیفتد برای اصلاح این تیربرق اقدام شود.
یک شهروند
پاسخ روابط عمومی شرکت برق استان قم:تیر برق دوم ابتدای خیابان کارگر به علت گرفتن برق غیرمجاز یکی از همشهریان از پایه معابر آن سبب اتصالی شده بود که همکاران به محل مراجعه کردند و پس از جمع‌آوری غیرمجاز کاملا اصلاح شد.

نیاز به روشنایی بین دو میدان
محدوده فلکه قلم تا فلکه نماز در خیابان فردوسی روشنایی ندارد. احتمال تصادف در شب در این خیابان خیلی زیاد است. لطفاً مسئولان رسیدگی کنند.
یکی از اهالی محل

 لزوم ساماندهی قبرستان وادی‌السلام
در سال‌های گذشته بخش‌های جالب توجهی از قبرستان وادی‌السلام که بزرگانی همچون شهید نواب صفوی و شهید آیت‌الله سعیدی در آن دفن هستند، بهسازی شد اما امکانات بیت‌المال در این قبرستان در حال از بین رفتن است. بعضی تیرهای چراغ برق روی زمین افتاده، سنگ‌ها و موزائیک‌های بخشی از این قبرستان شکسته شده و اگر زودتر به فکر نگهداری و بهسازی این قبرستان نیفتاد، بعدها باید هزینه بیشتری برای بهسازی آن پرداخت.
یک شهروند

 تشکر از شهرداری
بعد از انتشار گلایه مردم در روزنامه و کانال همشهری پیرامون لزوم نصب سرعت‌گیر در بلوار جمهوری، حد فاصل تقاطع مالک اشتر و میدان امام حسین(ع)، شهرداری به نصب سرعت‌گیر اقدام کرده که از دست‌اندرکاران این نهاد قدردانی می‌شود. در آن محدوده به دلیل وجود دو مدرسه دخترانه، حدود نیمی از دانش‌آموزان از عرض بلوار عبور می‌کردند و برخی رانندگان سرعت مجاز را رعایت نمی‌کنند. چند روز پیش در همان بلوار یکی از مداحان بر اثر برخورد با موتوسیکلت فوت کرد.
یکی از اهالی محلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code