موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/07/15
ضعیف‌بودن آنتن‌دهی اینترنت
آنتن‌دهی اینترنت در روستای چاهک از بخش خلجستان خیلی ضعیف است. این مشکل را مطرح کنید شاید مسئولان چاره‌ای بیندیشند.
یکی از اهالی روستا

کوچه‌ای که نیاز به آسفالت دارد
کوچه 35 در خیابان قمر بنی‌هاشم منطقه شیخ‌آباد که مسیر دانش‌آموزان مدرسه امام سجاد(ع) است، نیاز به آسفالت دارد. خاک‌هایی که از این کوچه بلند می‌شود موجب اذیت ساکنان می‌شود. از شهرداری منطقه درخواست می‌شود نسبت به آسفالت این کوچه اقدام کند.
یکی از اهالی محل

تیربرق چوبی در معرض سقوط
تیربرق چوبی در کوچه 49 خیابان چهارمردان ده‌ها سال عمر دارد. این تیربرق در حال سقوط است. از مسئولان شرکت برق درخواست می‌شود برای تعویض این تیربرق اقدام کنند.
یکی از اهالی محل

عبور سخت از عرض خیابان
عبور شهروندان از عرض خیابان و اطراف معلم بسیار مشکل است. لطفا به گوش مسئولان برسانید تا رسیدگی شود.
یک شهروند

کندبودن عملیات اصلاح پیاده‌رو
از کسبه ابتدای خیابان ۴۵ متری صدوقی نرسیده به کوچه یکم هستیم. شهرداری منطقه 4 چندی پیش برای اصلاح و زیباسازی پیاده‌روی این خیابان اقدام کرد ولی وضع جلوی مغازه‌های ما خیلی آشفته است و پیمانکار، کار را رها کرده است. به علت خاکی بودن پیاده‌رو و مشکلات به وجود آمده مشتری ما خیلی کمتر شده است. امیدوارم این مشکل را به مسئولان منتقل کنید تا در اصلاح پیاده‌رو سرعت عمل بیشتری داشته باشند.
یکی از کسبه
پاسخ روابط عمومی شهرداری قم: با تشکر از پیگیری شهروند به استحضار می‌رساند با وجود مشکلات فراوان در کد کف املاک و همچنین وجود تأسیسات در ارتفاع نامناسب که در حفاری خلل ایجاد می‌کند، کل بستر بتن‌ریزی شده است و اکیپ موزائیک‌فرش بدون تعطیلی مشغول به فعالیت هستند.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code