موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/07/12
پیاده‌رو یا پارکینگ؟
پیاده‌رو ابتدای کوچه 27 در بلوار 15 خرداد به محل پارک ماشین و موتورسیکلت و گذاشتن وسایل مغازه تبدیل شده است. چرا با سد معبر در این پیاده‌رو برخورد نمی‌شود؟
 یک شهروند 

نبود سطل زباله در بلوار نواب
خیابان ۱۶ متری آیت‌الله مدنی واقع در بلوار نواب صفوی سطل زباله ندارد. مردم هر شب زباله‌ها را ابتدای کوچه‌ها تلنبار می‌کنند و بوی بد زباله آزاردهنده است. گربه‌ها هم پلاستیک‌ها را پاره می‌کنند و زباله‌ها در کوچه‌ها و خیابان‌ها پخش می‌شود. درخواست می‌شود سطل‌های بزرگ در ابتدای کوچه‌ها قرار داده شود.
یکی از اهالی محل

عبور سخت
عبور شهروندان از عرض خیابان و میدان معلم بسیار مشکل است. لطفا به گوش مسئولان برسانید تا رسیدگی شود.
یک شهروند

پمپ بنزین نیمه کاره
قرار بود پمپ بنزین بلوار جمهوری به سمت انسجام فروردین امسال راه‌اندازی شود اما نیمه‌کاره رها شد. با توجه به دوری اهالی این منطقه به پمپ بنزین‌های دیگر، درخواست می‌شود شهرداری نسبت به راه‌اندازی این پمپ بنزین اقدام کند.
یکی از اهالی محل

بوی بد جوی آب
بوی بد جوی آب در بلوار نواب بین میدان آزادگان تا میدان شهرداری موجب آزار کسبه و اهالی شده است. از شهرداری درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کنند.
یکی از اهالی محل
پاسخ روابط عمومی شهرداری قم: با تشكر از پیگیری شهروند به استحضار می‌رساند این نهر به صورت كامل پاكسازی شد و آهك‌پاشی و ضد عفونی نیز انجام شد.ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code