موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/07/11
خطر تصادف در کمین شهروندان و دانش‌آموزان
بلوار جمهوری حد فاصل تقاطع مالک اشتر تا میدان امام حسین(ع) دو دبیرستان دخترانه مریم و دبستان دخترانه نرجس دارد که حدود نیمی از دانش‌آموزان این دو مدرسه از عرض بلوار جمهوری عبور می‌کنند.
با وجود این که ماشین‌ها با سرعت زیاد در این بلوار تازه‌تأسیس عبور می‌کنند هیچ‌گونه گذرگاه مطمئن و سرعت‌گیر و پل عابر پیاده و دوربین‌های ترافیکی در این بلوار وجود ندارد. چند شب گذشته یک پیرمرد ۶۰ ساله هنگام برگشت از مراسم عزاداری با موتورسیکلت برخورد و فوت کرد. خطر تصادف، اهالی این منطقه را تهدید می‌کند. از شهرداری منطقه 2 درخواست می‌شود قبل از وقوع حادثه ناگوار دیگر به فکر ایمن‌سازی این محدوده باشد.
اهالی محل

درخواست برای ساخت پل هوایی
هر روز تعداد جالب توجهی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد پردیسان از عرض خیابان تردد می‌کنند. تاکنون در همین بلوار تصادف زیادی رخ داده است. از شهرداری درخواست می‌کنیم نسبت به ساخت پل هوایی در مقابل دانشگاه اقدام کند.
یک دانشجو

گلایه از رهاکردن زباله‌
چند سالی است از رهاکردن زباله در کوچه 70 فرعی 10 خیابان امامزاده ابراهیم خسته شده‌ایم. به دلیل عرض کم کوچه‌ها، ماشین‌های جمع‌آوری زباله نمی‌توانند وارد کوچه‌ها شوند. اهالی محل هم زباله‌ها را ابتدای کوچه رها می‌کنند. حداقل اگر سطل‌های زباله در ابتدای این کوچه‌ها گذاشته شود، بخش زیادی از مشکلات مردم برطرف می‌شود. از مسئولان شهرداری درخواست داریم نسبت به رفع این مشکل اقدام کنند.
یکی از اهالی محل

جولان موش‌ها
بلوار ۱۵ خرداد بین کوچه‌های ۱۲ و ۱۴ موش‌های زیادی جولان می‌دهند. مردم در جوی آن سم ریختند و تعدادی از موش‌ها مردند. از مسئولان مربوطه درخواست می‌شود برای بهداشت محل اقدام کنند.
ابوالفضل عزتی

نیاز به ساماندهی جعبه‌های برق
جعبه‌های برق در میدان نبوت، ۱۲متری شهید ملکی، کوچه ۱۸ در وضع نامناسبی قرار گرفته‌اند. از کارشناسان شرکت برق درخواست می‌شود برای بهسازی این تابلوها اقدام کنند.
یکی از اهالی محلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code