موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/07/10
رهاشدن تابلوی برق روی صندوق صدقات
در میدان شهید زین‌الدین مدتی است تابلوی برق روی صندوق صدقات رها شده است. از مسئولان شرکت برق درخواست می‌شود برای جلوگیری از حادثه احتمالی نسبت به ساماندهی این تابلو اقدام کنند.
یک شهروند

چهارراهی که تصادف زیادی در آن رخ می‌دهد
چراغ‌های چهارراه شهید ستاری در نیروگاه هر دوطرف با هم روشن می‌شوند و عجله رانندگان منجر به تصادف زیادی در این چهارراه می‌شود. درخواست می‌شود با توجه به شلوغ بودن این محدوده، برای یک طرفه کردن چراغ اقدام شود.
یک شهروند

تشکر از بهسازی بوستان بانوان
چند روز پیش بعد از حدود دو سال رفتیم بوستان بانوان نرگس و متوجه تغییرهای بسیار زیادی در فضای سبز و حتی مبلمان آن شدیم. آبیاری درختان به صورت مدرن انجام می‌شد که موجب شده بود درختان سرسبزتر و بانشاط‌‌تر باشند و بالطبع رشد بسیار محسوس‌تری نسبت به قبل داشتند. آلاچیق‌های متعدد و زیبا و همچنین آبنمای بزرگی که در ورودی بوستان فضا را بسیار مفرح کرده بود. به نظرم مدیران شهری در سال‌های اخیر تحولات زیادی در بخش‌های مختلف شهر قم ایجاد کردند. اینجانب به عنوان یک شهروند قمی از تلاش‌های آن‌ها به ویژه مسئولان محترم فضای سبز شهری تشکر و برای ایشان آرزوی موفقیت بیش از پیش می‌کنم.
لیلی امامی

تیر برقی که اتصالی دارد
ابتدای خیابان کارگر تیربرق۲ اتصالی دارد. چند روز پیش یک پیرمرد بر اثر برق‌گرفتگی پرت شده بود. لطفا قبل از این که خدای ناکرده اتفاقی برای کسی بیفتد برای اصلاح این تیربرق اقدام شود.
یک شهروند

 گلایه خانواده‌ها از بدقولی در تحویل دادن لباس فرم دانش‌آموزان
امسال برای تعویض لباس فرم دانش‌آموزان، خانواده‌ها خیلی اذیت شدند. جدا از ازدحام جمعیت و بدقولی‌های مکرر، بعضی خانواده‌های پردیسانی مانتو بچه‌ها را در پردیسان تحویل گرفتند ولی برای شلوار به نیروگاه مراجعه کردند. ما هم برای تحویل لباس فرم ۳ بار از پردیسان به نیروگاه رفتیم ولی لباس آماده نبود. چرا زودتر برای اجرای این طرح اقدام نکردند؟ خانواده‌ها این‌قدر اذیت شدند ولی افرادی که در اجرای این طرح ضعیف و کند عمل کردند یا مدیریت نداشتند حتی یک عذرخواهی ساده از مردم نکردند.
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code