موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/06/22
خانه معارض
در شهرک فاطمیه یک خانه عقب‌نشینی نکرده و یک لاین بلوار را اشغال کرده است. علاوه بر این نمای خیلی نازیبایی در بلوار ایجاد شده و نیروهای شهرداری برای این که رانندگان وسایل نقلیه با این خانه برخورد نکنند، آن‌جا را با موانع مشخص کرده‌اند. چرا نسبت به تخریب این خانه اقدام نشده است؟
یکی از اهالی محل

لزوم نظارت بر فعالیت باشگاه‌های خصوصی
برخی باشگاه‌های خصوصی مبلغ بیشتری از آنچه در شرایط ثبت‌نام اعلام کرده‌اند از مردم دریافت می‌کنند. چرا نسبت به فعالیت این باشگاه‌ها نظارت دقیق‌تری نمی‌شود؟
یک شهروند

رهاشدن تابلوی برق و خطر برق‌گرفتگی
در منطقه جمکران، خیابان مخابرات، کوچه شهید ابراهیم کرمانی، تابلوی برق مؤسسه توسعه عمران رها شده و با توجه به این که این تابلو حدود یک متر با زمین فاصله دارد خطر برق‌گرفتگی خیلی جدی است. از مسئولان مربوطه درخواست می‌شود نسبت به ساماندهی این تابلوی برق اقدام کنند.
علی اسماعیلی‌جمکرانی

سرعت‌گیر رنگ‌ورو رفته
سرعت‌گیر ۲۰ متری صیادشیرازی ابتدای کوچه ۵ رنگ ندارد و موجب می‌شود وسایل نقلیه به سرعت از روی آن رد شوند و صدای ماشین‌ها سبب آزار و اذیت اهالی می‌شود.
یکی از اهالی محل

سد معبر سنگ‌تراش
سنگ‌تراش مقابل بوستان بنیادی تعدادی از سنگ‌های قبر را به صورت عمودی کنار دیوار قرار می‌دهد. به همراه فرزند کوچکم منتظر تاکسی بودم که نزدیک بود فرزندم یکی از سنگ‌های بزرگ را روی زمین بیندازد. اگر این اتفاق می‌افتد ممکن بود از ما خسارت دریافت می‌کردند در حالی که هیچ کسی به مشکل سد معبر این واحد رسیدگی نمی‌کند.
یک شهروند

چاله‌ای در پیاده‌رو
در پیاده‌روی ابتدای کوچه 38 در 16 متری ولی‌عصر(عج) شیخ‌آباد یک چاله نیم‌متری وجود دارد که چند روز پیش پای یک دختربچه کوچک در آن گیر کرد و زخمی شد.
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code