موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/06/15
بوی بد جوی آب
بوی بد جوی آب در بلوار نواب بین میدان آزادگان تا میدان شهرداری موجب آزار کسبه و اهالی شده است. از شهرداری درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کند.
یکی از اهالی محل

دردسرهای معبر وسط بلوار ۶۰ متری
وجود معبر در وسط بلوار 60 متری در انتهای نیروگاه مقابل بیمارستان شهدای نیروگاه موجب شده تاکنون چندین تصادف در این محل رخ دهد. از شهرداری درخواست می‌شود برای بهسازی این بلوار یا تسهیل در تردد شهروندان اقدام کند.
یک شهروند

ترافیکی که فایده عبور از زیرگذر را از بین می‌برد
تقاطع سه‌سطحه شهدای مدافع حرم با زحمت فراوان و به موقع افتتاح شد و مشکل ترافیک بلوار جمهوری را بهبود بخشید، اما با گذر از خیابان شهیدان محمودنژاد و ورود به خیابان بسیج شاهد ترافیک سنگینی بلافاصله پس از این زیرگذر در تقاطع با چهارراه خیابان شهید رجایی هستیم که لذت عبور از زیرگذر را برای شهروندان از بین می‌برد. مسئولان لطفا رسیدگی کنند.
یک شهروند

نبود داروخانه شبانه‌روزی
در منطقه محروم نیروگاه از میدان امینی بیات تا کمربندی و مناطق شیخ‌آباد و امین‌آباد تا قلعه کامکار یک داروخانه شبانه‌روزی وجود ندارد و مردم بدون وسیله نقلیه در شب‌ و روزهای تعطیل با مشکل درمانی و دارو برای خانواده‌هایشان مواجه هستند. مسئولان دانشگاه علوم پزشکی لطفا پیگیری کنند.
پاسخ روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی: اعطای مجوز برای دایرشدن داروخانه شبانه‌روزی در این منطقه در دست پیگیری است و علاوه بر آن داروخانه شبانه‌روزی در بیمارستان شهدای نیروگاه که به‌زودی افتتاح می‌شود در نظر گرفته شده است.

توقف چندساله یک پروژه
پروژه تعریض بلوار محتشم کاشانی در محله نوقطار چند سال است متوقف شده و با توجه به تردد زیاد در این خیابان و حادثه‌خیز بودن این محله، اجرای این پروژه ضرورت دارد.
یکی از اهالی محلارسال پیام اشتراک 
 
 Security code