موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/06/14
قطع درخت
در کوچه ۳۹ خیابان باجک یکی از درختان را برای راحتی در ساخت‌وساز قطع کردند. با دیدن این صحنه یاد سخن چند روز پیش شهردار قم افتادم که تأکید کرده بود با عاملان قطع درخت برخورد می‌شود.
یک خبرنگار
پاسخ روابط عمومی شهرداری قم: با تشکر از پیگیری شهروند و قدردانی از توجه ویژه همشهریان به توسعه فضای سبز شهری، طبق بررسی انجام‌شده توسط سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم به استحضار می‌رساند درخت ذکر شده خشک بوده و توسط عوامل فضای سبز منطقه از محل حذف شده و انتقال یافته است.

تقدیر از شهرداری
بعد از انتشار گلایه اهالی محله امین‌آباد 24 متری شهید موسوی بین کوچه‌های 12 و 14 در مورد سد معبر، شهرداری منطقه 2 در این مسأله ورود کرده و مشکل چند ماهه کسبه‌های این محله برطرف شده است. از شهردار منطقه 2 و رئیس اداره مقابله با تخلفات شهری تقدیر می‌شود.

مشکلات اهالی خیابان فجر
چند سالی است اهالی خیابان فجر در زنبیل‌آباد از نظر رفت‌وآمد دچار مشکلاتی هستند. خط اتوبوس که حذف شده، تاکسی‌ها هم خیلی کم در این خیابان تردد می‌کنند. این خیابان شبکه فاضلاب هم ندارد. لطفا رسیدگی شود ما هر سال چاه را خالی می‌کنیم. شبکه فاضلاب در محدوده زنبیل‌آباد و بنیاد وجود دارد ولی در این خیابان وجود ندارد.
یکی از اهالی محل

نیاز به شبکه فاضلاب
۴ سال است در مورد شبکه فاضلاب خیابان هفت ۴۵ متری کارگر پیگیری می‌کنیم ولی فایده‌ای ندارد. ۳ کوچه در این خیابان شبکه فاضلاب ندارند. در گذشته می‌گفتند بودجه نیست، اکنون می‌گویند باید کل هزینه اول پرداخت شود. تکلیف چیست؟ هنوز با چاه‌های ۲۰ تا ۳۰ ساله که مرتب پر می‌شوند سروکار داریم.
یکی از اهالی محل

 قطعی مستمر برق
برق واحدهای نزدیک میدان امام خمینی(ره) جنب بانک رفاه بیشتر روزها هنگام ظهر یا بعدازظهر قطع می‌شود و ضرر زیادی به ما وارد می‌کند. از مسئولان شرکت برق درخواست می‌کنیم به این مشکل رسیدگی کنند.
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code