موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/06/12
مشکل دسترسی اهالی 2 خیابان به بلوار شهروند پردیسان
ساکنان پردیسان مشکلات بسیاری دارند و هر روز به‌اندازه کافی بنزین می‌سوزانند که به محل کار یا داخل شهر قم بروند. حالا چرا ساکنان خیابان‌های ملت و عترت در بلوار بهشت برای دسترسی به بلوار شهروند کلی باید دور بزنند و بروند در حالی که به راحتی از انتهای این دو خیابان می‌توان دسترسی به بلوار شهروند ایجاد کرد. شهرداری پردیسان لطفا اقدام کند.
صبوری
پاسخ معاون امور زیربنایی شهردار پردیسان: خیابان‌های فوق در طرح تفصیلی است و امکان دسترسی از بلوار شهروند امکان‌پذیر نیست چون زمین‌های مجاور طبق طرح تفصیلی واگذار شده است و در اختیار شهرداری نیست.

رهاشدن لاشه حیوان
لاشه یک قلاده سگ در محله نوقطار بعد از تلمبه‌خانه فاضلاب رها شده و بوی تعفن می‌دهد. از نهادهایی که در این زمینه مسئولیت دارند درخواست می‌شود برای جابه‌جایی این لاشه اقدام کنند.
یکی از اهالی

شهری که داروخانه شبانه‌روزی ندارد
شهر کهک با وجود این که یک شهر توریستی محسوب می‌شود، داروخانه شبانه‌روزی ندارد. اگر اهالی این شهر و مسافران از ساعت 8 شب به بعد نیاز به دارو داشته باشند باید به شهر قم مراجعه کنند. چند ماه اهالی این شهر اعتراض کردند که داروخانه این شهر تا حدود ساعت 12 شب باز بود اما چند هفته‌ای است که این داروخانه شب‌ها بسته می‌شود. از مسئولان بهداشتی و درمانی درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کنند.
یکی از اهالی کهک

خسارت به یکی از شهروندان
ریزش بخشی از بتن تونل خیابان شاه‌ابراهیم روی سقف وانت خسارت مالی به این خودرو وارد کرده است. چه کسی باید پاسخگوی این خسارت باشد؟
راننده وانت

  کمبودهای بوستان باغبان
بوستان باغبان در شهرک قدس شب‌ها خیلی شلوغ می‌شود ولی یک سرویس بهداشتی یا آب برای دست شستن ندارد.
یک شهروند
ارسال پیام اشتراک 
 
 Security code