موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/06/11
 عابربانک خراب
عابربانک خیابان شاه ابراهیم(ع) نبش‌کوچه ۴۸ بیشتر وقت‌ها خراب است. مسئولان لطفا رسیدگی کنند.
یک شهروند

  گلایه از قوانین بقعه امامزاده غریب
خانواده‌هایی که شب‌ها به بقعه امامزاده غریب در جمکران مراجعه می‌کنند از قوانین این بقعه گلایه دارند. سرویس بهداشتی آنجا بعد از نماز مغرب بسته می‌شود. ساعت ۱۰ شب هم با وجود نشستن خانواده‌ها در این مکان برق خاموش می‌شود!
یک شهروند
پاسخ مسئول فرهنگی بقعه امامزاده غریب: بقعه امامزاده غریب دیوارکشی ندارد و این قانون اوقاف و امور خیریه است که باید اجرا شود. این محوطه در هم ندارد که ساعت مشخص بسته شود که کسی وارد امامزاده نشود. اگر قرار باشد سرویس بهداشتی و چراغ‌ها تا دیر وقت باز و روشن باشد مردم از امامزاده بیرون نمی‌روند و وقت برای پاک‌کردن محوطه امامزاده و نظافت نخواهد بود.هیچ کس کار غیرقانونی و غیرعاقلانه انجام نداده است. مشکل، نداشتن بودجه و غیره است که نمی‌شود بقعه امامزاده را ساخت. خاموشی برق به دلیل افت فشار برق است که یکی از مشکلات ما محسوب می‌شود.

  لزوم مکانیزه‌شدن پل عابر پیاده میدان مطهری
در مورد مشكل نبود پل عابر پیاده مكانیزه در میدان مطهری كه هزاران نفر از مردم به طور روزمره ناگزیر درگیر آن هستند لازم است اقدامی صورت بگیرد. مسئولان شهرداری برای پل عابر هوایی كه در محدوده است پله برقی نصب كنند تا افرادی كه قدرت و توان بالارفتن از پله‌های زیاد را ندارند به راحتی عرض خیابان را طی كنند تا شاهد تصادف و ترافیك در آن محدوده نباشیم.
زرندی

  دردسرهای وجود یک چراغ قرمز
تقاطع یاسمن در 45 متری صدوقی و بلوار فردوسی از ترافیك سنگینی برخوردار است. هر بار نیم کلاچ ، دنده ترمز ، ترمز باعث طولانی شدن ترافیک و آسیب دیدن بیشتر ماشین می‌شود. پشت این چراغ قرمز برای محاسبه بنزینی که دود می‌شود؛ محاسبه وقتی که تلف می‌شود و در آخرین ثانیه که می‌مانی مقایسه تعداد افراد معطل شده در خیابان صدوقی با چندعدد خودرو خیابان یاسمن سخت است.
یک شهروندارسال پیام اشتراک 
 
 Security code