موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/06/08
گلایه از قوانین بقعه امامزاده غریب
خانواده‌هایی که شب‌ها به بقعه امامزاده غریب در جمکران مراجعه می‌کنند از قوانین این بقعه گلایه دارند. سرویس بهداشتی آنجا بعد از نماز مغرب بسته می‌شود. ساعت ۱۰ شب هم با وجود نشستن خانواده‌ها برق خاموش می‌شود!
یک شهروند

خرابی دستگاه آب شیرین کن
مدتی است دستگاه آب شیرین کن در شهرک فاطمیه نبش خیابان قمر بنی هاشم خراب است. درخواست می‌شود برای تعمیر این دستگاه اقدام کنند.
یکی از اهالی محل

تاریکی در انتهای بلوار شهروند پردیسان
چند شبی است که برق چراغ‌های انتهای بلوار شهروند در پردیسان قطع می‌شود. تردد برای خانواده‌ها سخت و خطرناک شده است. از مسئولان مربوطه درخواست می‌شود به این مشکل رسیدگی کنند.
یک شهروند

تشکر از آسفالت‌کردن خیابان کشاورز
از شهردار و مدیران شهرداری منطقه ۶ به دلیل اجرای عملیات آسفالت خیابان کشاورز شمالی قدردانی می‌شود.
یک شهروند

پیشنهاد یک شهروند به شهرداری
در منطقه نیروگاه هیچ فضای تفریحی، گردشگری، بازی و سرگرمی برای بانوان وجود ندارد. در مجاورت بلوار بنی فضل بین بلوار یادگار امام و خیابان توحید، جنب هنرستان و باشگاه دخترانه فدک، زمین خالی با متراژ وسیع بدون استفاده است که متعلق به شهرداری است. خواهشمندیم مسئولان کاری کنند این زمین خالی به پارکی برای بانوان تبدیل شود.
یکی از اهالی محل

حل مشکل نانوایی روستای چاهک
پس از انتشار گلایه اهالی روستای چاهک از تعطیلی نانوایی در کانال همشهری و روزنامه همشهری و پیگری‌های دهیاری و شورای اسلامی چاهک، مشکل نانوایی این روستا حل شد و چند روزی هست که نانوایی چاهک شروع به خدمت رسانی کرده است. اهالی روستا و کارگران مرغداری‌ها می‌توانند نان مورد نیاز خود را از نانوایی چاهک تهیه کنند.
یکی از اهالی روستاارسال پیام اشتراک 
 
 Security code