موضوعات
قم

صدای همشهری

نویسنده:
ستون صدای همشهری برای بازتاب دادن مشكلات شما شهروندان قمی است. مواردی منعكس می‌شوند تا مسئولان آنها را بخوانند و در پی یافتن راه حلی برای رفع آنها برآیند. برای گفتن مشکلات خود با شماره 88932308-021 یا 37745047-025 تماس بگیرید.
1396/06/07
نیاز به کاشت درخت
خیابان شهید خازنی به ویژه کوچه ۷ نیاز به کاشت درخت دارد. لطفا اقدام شود.
یکی از اهالی محل

گلایه از تعطیلی نانوایی
چند روزی است که نانوایی روستای چاهک تعطیل شده و مردم به ویژه افراد ناتوان و بدون وسیله نقلیه برای تامین نان در مضیقه هستند. لطفا اطلاع رسانی کنید تا مسئولان رسیدگی کنند.
فهیمی

رهاکردن زباله در طبیعت
تعدادی از شهروندان پس از تفریح و گشت و گذار در روستاهای خوش آب و هوا، زباله‌ها و پلاستیک‌هایشان را در طبیعت رها می‌کنند. این کار علاوه بر لطمه زدن به طبیعت، نشان دهنده شخصیت افراد نیز هست. از شهروندان درخواست می‌شود درپاکیزه بودن محیط زیست و طبیعت استان احساس مسئولیت بیشتری داشته باشند.
یکی از اهالی روستای فردو

کند بودن عملیات اصلاح پیاده‌رو
کسبه ابتدای خیابان ۴۵ متری صدوقی نرسیده به کوچه یک هستیم. شهرداری منطقه 4، چندی پیش برای اصلاح و زیباسازی پیاده رو این خیابان اقدام کرد ولی وضع جلو مغازه‌های ما خیلی آشفته است و پیمانکار، کار را رها کرده است. به علت خاکی بودن پیاده رو و مشکلات به وجود آمده مشتری ما خیلی کمتر شده است. امیدوارم این مشکل را به مسئولان منتقل کنید که در اصلاح پیاده‌رو سرعت عمل بیشتری داشته باشند.
یکی از کسبه‎

گلایه از بالابودن هزینه تزریقات
در ورودی بیمارستان کامکار نوشتند که در این مرکز درمانی فقط ۵ درصد هزینه از بیمار دریافت می‌شود.کسالت داشتم و مجبور شدم به بیمارستان کامکار مراجعه کنم. هزینه داروها و تزریق سرم و آمپول گران شد. حتی بعضی از بیماران که برای تزریق سرم آمده بودند آنجا را ترک کردند و احساس کردند که اگر به مطب شخصی یا مرکز دیگری بروند هزینه كمتری پرداخت خواهند كرد. مسئولان لطفا رسیدگی کنند که چرا هزینه تزریقات باید اینقدر زیاد باشد؟
حمیدرضا زنگنهارسال پیام اشتراک 
 
 Security code